Haku löysi 3 tulosta

Kirjoittaja olga tyynelä
La Elo 23, 2008 11:24 am
Keskustelualue: Kadonneet - kotimaa
Aihe: Kadonnut Hilkka Laitinen, 49 v. kotoaan Lahden Nastolasta 19.7.1972
Vastaukset: 647
Luettu: 320824

Pöydälle oli jäänyt kolme kahvikuppia. Entä jos Urho ja Riitta olivat kertoneet Hilkalle suhteestaan ja Urho ilmoittanut samalla halunsa ottaa avioero? Ja tuosta olisi syntynyt tappelu, Hilkka iskenyt päänsä kuolettavasti esim. pöytään ja Urho sekä Hilkka päättäneet paniikissa hävittää ruumiin??
Kirjoittaja olga tyynelä
Ti Elo 19, 2008 10:24 am
Keskustelualue: Kadonneet - löydetyt
Aihe: Mihin katosi Leppävirtalainen Juha Laitinen v. 2006?
Vastaukset: 597
Luettu: 230178

Anteeksi jos kysyn asiaa, joka on jo käsitelty. Mutta onko tietoa tästä Juhan vieraan naisen kansalaisuudesta? Voisiko hän olla virolainen/ venäläinen? Ja olisikohan Juha jotenkin (rekan mukana) salakuljetettu sinne? Jos siis Juha halusi itse kadota ja aloittaa uuden elämän.
Kirjoittaja olga tyynelä
Ma Elo 18, 2008 9:47 pm
Keskustelualue: Kadonneet - kotimaa
Aihe: Kadonnut Hilkka Laitinen, 49 v. kotoaan Lahden Nastolasta 19.7.1972
Vastaukset: 647
Luettu: 320824

Katsoin jakson äsken netistä ja tulin siihen tulokseen

(kuten moni muukin), että Urholla on ollut sormensa pelissä. Ei kai kukaan omaistaan kaipaava ota heti peiton alle uutta kumppania.