Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Rautapallo kirjoitti:<blabla>mikä sen koodiavaimen tänne laittamisessa on niin vaikeaa?
Rikosten tutkinta kuuluu poliisiviranomaiselle, ei vimmaisille boltsivammaisille
Todella lapsellista, en laskisi koodiavaimen tänne laittamista välttämättä tutkimukseksi. Lähinnä todisteeksi ettet puhu paskaa niinkun tunnut tekevän. Kompastut omaan tyhmyyteesi, jos tutkinta kuuluu niin 100% tarkasti poliisille niin miksi jauhat asiaa täällä ja miksi olet valmis osallistumaan bodom miitteihin jossa asiaa tutkitaan kun et taida poliisiviranomainen olla. Nyt lupaan että en enää ruoki tätä trollia yhtään enempää. Toivottavasti syyllinen vielä tuurilla joskus selviäisi, helpottaisi sinunkin pääkoppaasi luultavasti hyvin huomattavasti.
Kiitos ryhmään pääsystä!
Olin aikanaan Klakissa pähkäilemässä juttuja ja pienen tauon jälkeen päätin taas tulla lueskelemaan. Kiva nähdä että kaikki on voimissaan ja potkii.
Ps. Meinas psyyke mossahtaa kun luin tämän ketjun läpi
Wagner: Väitteesi siitä, että epäilemäsi henkilö olisi opiskellut joskus USA:ssa on valhe. Olen tarkistanut asian USA:n kontaktieni kautta. Kaikki koulujen oppilaat on rekisteröity. Epäilemääsi henkilöä ei löydy rekistereistä.
The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men.
Arska itse kertoi käyneensä koulua Amerikoissa.
Kävi imeisesti myös laivastossa.
Kertomani perustuu omiin kertomuksiinsa,
myös Bodomin surmien yksityiskohtien osilta.
Arska itse kertoi käyneensä koulua Amerikoissa.
Kävi imeisesti myös laivastossa.
Kertomani perustuu omiin kertomuksiinsa,
myös Bodomin surmien yksityiskohtien osilta.
Nyt kun sinut saatiin kiinni valheesta niin alatkin syyttämään Arskaa. Sinä olet väittänyt täällä, että Arska on opiskellut USA:ssa. Ei Arska sitä ole väittänyt. Kun sinut saatiin nyt kiinni yhdestä isosta valheesta, niin on syytä epäillä kaikkea kirjoittamaasi.
The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men.
Kaikkihan tietää, että se oli Rydman, mutta Masa nyt ei halua sitä julki.
Kai se on sen poika tai jotain.
Masa, sä hävisit tän pelin. Me kaikki tiedetään jo kuka on Arska, ja me jahdataan sitä ikuisesti pitkin Floridaa. Muna kädessä. Katkaravulle koittaa kovat ajat.