Sivu 1/1

Islamistit uhkaa polttaa Notre Damen kirkon uudestaan

Lähetetty: Ma Syys 08, 2025 9:45 pm
Kirjoittaja qurqo
Ellei Ranska ei vapauta terroristia vankilasta.


Re: Islamistit uhkaa polttaa Notre Damen kirkon uudestaan

Lähetetty: Ma Syys 08, 2025 11:02 pm
Kirjoittaja jukkatm
Ehkä Ranska ja muut islamia ihannoivat valtiot alkavat pikkuhiljaa herätä totuuteen.

Re: Islamistit uhkaa polttaa Notre Damen kirkon uudestaan

Lähetetty: Ti Syys 09, 2025 8:57 am
Kirjoittaja viivahattu
jukkatm kirjoitti: Ma Syys 08, 2025 11:02 pm Ehkä Ranska ja muut islamia ihannoivat valtiot alkavat pikkuhiljaa herätä totuuteen.
Ranskan osalta on aivan liian myöhäistä jo. Se on menetetty. Suomella saattaa vielä olla toivoa, mutta se edellyttää, että mussukoita ruvetaan ulostamaan maasta nyt heti ja uusia ei enää oteta. Vaikka lentokoneellinen päivässä kotimatkalle näin aluksi ja painotus synnytysikäisiin naisiin. Ei ole halpaa lystiä, mutta huomattavasti halvempaa kuin elää seurausten kanssa, jos tilanteen annetaan jatkua nykyisellään.

Re: Islamistit uhkaa polttaa Notre Damen kirkon uudestaan

Lähetetty: Ti Syys 09, 2025 10:16 am
Kirjoittaja Mörrimurri
Eurooppa maksaa raskaasti naiivista hyväuskoisuudestaan kulttuurievolutiivisen olemassaolotaistelun armottomien voimien edessä.

Re: Islamistit uhkaa polttaa Notre Damen kirkon uudestaan

Lähetetty: Ti Syys 09, 2025 10:19 am
Kirjoittaja Dimebag
Eikös näillä ole jo se luvattu maa, Afganistanin islamilainen emiraatti tms. Olis kaikille helpompaa jos menisivät sinne riehumaan, samaan paikkaan vaan nuo vankinakin olevat niin ei tulis kenellekkään paha mieli.

Re: Islamistit uhkaa polttaa Notre Damen kirkon uudestaan

Lähetetty: Ti Syys 09, 2025 10:25 am
Kirjoittaja Folihattu-73
Toi Ählämeiden toiminta on ihan sairasta tuolla Ranskassa ja esim Saksassa! Mä en kanssa tiedä miten ne pystyy selvittämään sotkut ja päästä eroon noista Kuvottavista tunkeilijoista! Mitä tota seuraa niin pitäs olla tosi huolissaan väitteestä että Islam yrittää vallata Euroopan :evil:

Re: Islamistit uhkaa polttaa Notre Damen kirkon uudestaan

Lähetetty: Ti Syys 09, 2025 10:31 am
Kirjoittaja Jannes
Kelatkaa jos ei olis noita muutamaa ympärileikkaus kulttia, jotenkin alkaa olla sellanen olo että taitaa se esari sisältää jotain aika tärkeää aivotoiminnan kannalta kun seuraa näitä erinäisten hihhuleiden sekoiluja.

Re: Islamistit uhkaa polttaa Notre Damen kirkon uudestaan

Lähetetty: Ti Syys 09, 2025 1:28 pm
Kirjoittaja Private dick
Mutta tuohan oli loistava strategia ilmoittaa etukäteen jotta katedraalin vartiointia ehtii vahvistaa.

Re: Islamistit uhkaa polttaa Notre Damen kirkon uudestaan

Lähetetty: Ti Syys 09, 2025 1:50 pm
Kirjoittaja Täytekakku Koskinen
Folihattu-73 kirjoitti: Ti Syys 09, 2025 10:25 am Toi Ählämeiden toiminta on ihan sairasta tuolla Ranskassa ja esim Saksassa! Mä en kanssa tiedä miten ne pystyy selvittämään sotkut ja päästä eroon noista Kuvottavista tunkeilijoista! Mitä tota seuraa niin pitäs olla tosi huolissaan väitteestä että Islam yrittää vallata Euroopan :evil:
Tätä "työvoimaa" mekin yritetään hankkia tänne lisää "maksamaan" meidän eläkkeitä.

Re: Islamistit uhkaa polttaa Notre Damen kirkon uudestaan

Lähetetty: Ti Syys 09, 2025 6:17 pm
Kirjoittaja Arjalainen 88
Ymmärrän kommentoijien voimakkaat mielipiteet mutta tahdon muistuttaa mielestäni tärkeästä asiasta:

VALTAOSA EUROOPPALAISISTA KANNATTAA TÄTÄ!!!

Jos ette ymmärrä, tutkikaapa, keitä kansat ovat äänestäneet.