No eipähän voi kukaan ainakaan sanoa Iranin presidenttiä uusnatsiksi, vai voiko? Asiaan vastasin koska eräs väitti, ettei kukaan muu ole epäillyt holokaustia, kuin uusnatsit. Näytin vaan että onpas muutkin epäillyt. Jos et tätä ymmärtänyt niin onnea vaan sinullekkin !?!Rezah kirjoitti:Ihanko tosissasi tuot Iranin presidentin väittämiä tänne "kenään muunakaan"? Samaa pelleilyä.Gear777 kirjoitti:Tää olis vieläGear777 kirjoitti: Tässä ensimmäinen googlella löytynyt joka mielestäni ei täytä "uusnatsin" tunnusmerkkejä.
http://www.cnn.com/2005/WORLD/meast/12/14/iran.israel/
Ja tuo google on niin kiva, että näitä löytyy paljon lisää! Huomaatko itse millaista potaskaa päästelet sisältäsi?
Edit: typot
En kutsuisi metrin pitkien quottausten pasteemista keskusteluksi, varsinkaan kun lähteitä ei mainita.
Aina löytyy näitä salaliiton tukijoita, hauskaa ajanpuuhaahan se on "kumota väittämiä" ja keksiä teorioita, fakta vaan on, että holokausti tulee aina olemaan ja elämään, aivan kuten kuussakäynti ja 9/11.
Mutta jatkakaa toki, onhan täällä hedelmällistä"keskustelua", toinen copy-pasteaa ja toinen heittelee argumentaatio-oppeja omanaan.
Ei nyt vaan vakuuttaneet minua nämä väittämät, sori
Edit: ja kuten huomaat, jos löydän muitakin holokaustin epäilijöitä joita te kyselette, kuittaatte asian "samaa pelleilyä" paskalla, joka todistaa ainoastaan, että te ne pellet olette!