Mattojen asettelun syynä oli se, ettei veronmaksajien rahoilla hankitut virkakengät likaannu. Kaasunaamareita ei vielä tarvittu.
Jokin tässä oikeasti haiskahtaa, kun poliisi ihan moskeijaan asti meni. Pysytään kuulolla.
Poliisi saapui moskeijaratsiaan omat matot mukanaan
-
laakerinena
- Poliisikoira Rex
- Viestit: 282
- Liittynyt: To Loka 01, 2020 1:38 am
-
Kuhnurin orsi
- Alibin satunnaislukija
- Viestit: 57
- Liittynyt: Ti Loka 27, 2020 11:28 am
Re: Poliisi saapui moskeijaratsiaan omat matot mukanaan
Tapahtuu sitä täällä pohjolassakin. Ei niillä huivipäisillä naisilla täälläkään mitään oikeuksia ole. Ja jos nainen erehtyy olemaan eri mieltä, käy kuten Kuopiossa https://murha.info/rikosfoorumi/viewtop ... 20&t=29715sheldrake kirjoitti: Ma Marras 23, 2020 11:35 pm
Vähän ohi tuosta teidän kädenväännöstänne, mutta eikö sinun nähdäksesi islamilaisessa maailmassa sitten kurmoteta naisia uskonnon varjolla?
En nyt tarkoita edes niinkään tätä pohjoismaihin yms. muuttanutta ryhmää, mutta ihan siis paikan päällä? Esim. Irak, Syyria, Pakistan jne.
-
dippainssi
- Rico Tubbs
- Viestit: 1206
- Liittynyt: La Kesä 20, 2020 8:05 pm
Re: Poliisi saapui moskeijaratsiaan omat matot mukanaan
Muslimit eivät kunnioita erilaisuutta, eivätkä halua kaikkien kukkien kukkia ja pikkutyttö joka pitää huivia tekee sen väkivallan uhalla.
Islam kielteisyys ei ole kätkettyä rasismia.
Islam kielteisyys ei ole kätkettyä rasismia.
Allahia ei ole olemassa.