^
Ei jumalauta
Oli sentään valmiiksi oikea ketju, kun palstan useimman multinicin haltija ei tajua ehkä ainoan asiallisen viestinsä olematonta yhteyttä jäähyynsäLikeavirgin kirjoitti: To Joulu 10, 2020 11:06 pmoli pamahtanut viikon jäähy ja syy oli: "Ylläpidon kuormittaminen".
Se oli ainoa viesti, jonka edellisen jäähyn jäljiltä ehdin kirjoittaa joten yhteys on kaikkea muuta kuin olematonmeitzi kirjoitti: To Joulu 10, 2020 11:51 pmOli sentään valmiiksi oikea ketju, kun palstan useimman multinicin haltija ei tajua ehkä ainoan asiallisen viestinsä olematonta yhteyttä jäähyynsäLikeavirgin kirjoitti: To Joulu 10, 2020 11:06 pmoli pamahtanut viikon jäähy ja syy oli: "Ylläpidon kuormittaminen".
Sehän on trollin unelma, että on ehtinyt kerryttää niin paljon raportoitavia viestejä, että bannissakin kertyy uutta jonoa ilmiannoista.Likeavirgin kirjoitti: To Joulu 10, 2020 11:53 pmSe oli ainoa viesti, jonka edellisen jäähyn jäljiltä ehdin kirjoittaa joten yhteys on kaikkea muuta kuin olematonmeitzi kirjoitti: To Joulu 10, 2020 11:51 pmOli sentään valmiiksi oikea ketju, kun palstan useimman multinicin haltija ei tajua ehkä ainoan asiallisen viestinsä olematonta yhteyttä jäähyynsäLikeavirgin kirjoitti: To Joulu 10, 2020 11:06 pmoli pamahtanut viikon jäähy ja syy oli: "Ylläpidon kuormittaminen".![]()
![]()
Katsopas koronaketjuun miten siellä Putinin huora sikakoira trollaa viikosta toiseen.meitzi kirjoitti: Pe Joulu 11, 2020 12:11 amMinua ei edes kiinnosta, että kuka moderoi tai on moderoimatta. Sen sijaan trollit multinicit ovat palstaa vaivaavia ja haittaavia tekijöitä, joten te kiinnostatte enemmän siltä kantilta.Likeavirgin kirjoitti: Pe Joulu 11, 2020 12:09 amsulle se on vaan mahdotonta myöntää, että Putinin huora sikakoira toimii täällä modena.
Näkyy Putinin huora poistaneen ketjusta omat viestinsä, mutta unohtanut poistaa lainaukset.. Putinin huoralla oli sisäpiiritietoa miten 16v pojan tappaneet olivat mamujameitzi kirjoitti: Ke Joulu 09, 2020 7:23 pmTuskin on edes puolikkaan vertaa, koska motivaatiosta ei ole mitään tietoa. Olisi hyvin todennäköisesti ongelmien kasaantumisesta johtuvaa oireilua ja korona-ahdistusta, jos olisi vierasvahvistus.sikakoira kirjoitti: Ke Joulu 09, 2020 7:05 pm Ja siis ulkomaalais vahvistuksista oli taas kyse . Otteet kovenee noissa piireissä Ruotsin mallin mukaan.
Nyt on tainnut lainauksetkin poistua. Hämmentävää. Ylläpito ei ilmeisesti vastaa myöskään asiaan liittyvään kysymykseen.Likeavirgin kirjoitti: Pe Joulu 11, 2020 6:30 amNäkyy Putinin huora poistaneen ketjusta omat viestinsä, mutta unohtanut poistaa lainaukset.. Putinin huoralla oli sisäpiiritietoa miten 16v pojan tappaneet olivat mamujameitzi kirjoitti: Ke Joulu 09, 2020 7:23 pm
Tuskin on edes puolikkaan vertaa, koska motivaatiosta ei ole mitään tietoa. Olisi hyvin todennäköisesti ongelmien kasaantumisesta johtuvaa oireilua ja korona-ahdistusta, jos olisi vierasvahvistus.![]()
Tämä naurattaaLikeavirgin on tuomittu viikoksi kuonokoppaan.
Syynä palstan säännöissä kielletty henkilöspekulaatio.
Kyllä. Taso nousi välittömästi. Öyhötyskin loppui heti.Hermione kirjoitti: Pe Joulu 11, 2020 11:12 amTämä naurattaaLikeavirgin on tuomittu viikoksi kuonokoppaan.
Syynä palstan säännöissä kielletty henkilöspekulaatio.On muuten minfon taso pysynyt parempana moderaattoreiden toiminnan ansiosta.
Naurattaa minuakin, kun kommunistit vinkuvat puuttinista. Vasemmistokommari ei vaan tajua.Tiinas kirjoitti: Pe Joulu 11, 2020 8:12 am Naurattaa vasemmistolaiset eli KOMMARIT, jotka haukuvat Putinia. Öö, olet kommunisti ja kannatat poliittista systeemiä, joka on Venäjällä.. kuinka sekaisin voi vasuripelle olla?
Todella hämmentävää. 1+1=2.Marsalkka kirjoitti: Pe Joulu 11, 2020 10:13 amNyt on tainnut lainauksetkin poistua. Hämmentävää. Ylläpito ei ilmeisesti vastaa myöskään asiaan liittyvään kysymykseen.Likeavirgin kirjoitti: Pe Joulu 11, 2020 6:30 amNäkyy Putinin huora poistaneen ketjusta omat viestinsä, mutta unohtanut poistaa lainaukset.. Putinin huoralla oli sisäpiiritietoa miten 16v pojan tappaneet olivat mamuja![]()