JohnDee kirjoitti: Su Helmi 28, 2021 2:45 amBiden ei ole vieläkään presidentti ja armeija johtaa jenkkejä
Pitää paikkansa, sotatila.
JohnDee kirjoitti: Su Helmi 28, 2021 2:45 am
Muutama sata vuotta(?) Sitten "eliitit" kokoontuivat yhteen ja sopivat,että he hallitsevat maailmaa.
Saa mennä ajassa vielä paaaljon kauemmaksi. He käyttävät ihmisiä orjina tekemään heille rahaa. Verot, lainat, korot, vakuutukset..... Big Pharma...
JohnDee kirjoitti: Su Helmi 28, 2021 2:45 am
Ja he sitten kuskaavat ympäri maailmaa lapsia merikonteissa jenkkeihin tapettaviksi ja raiskattaviksi.
Ihmiskauppa on eliitin nmr. 1. Tuon ympärillä pyörii rahaa enempi kuin minkään muun rikollisuuden. Jo pelkästään Amerikassa katoaa vuosittain miljoona lasta.
Adrenokromi, eliitin huume/nuoruuden lähde. Ihminen tuottaa adrenokromia äärimmäisen pelon vaikutuksen alaisena (kidutus). Veri otetaan talteen ihmisuhrauksilla. Loppu ruumis menee jatko jalostukseen...... esim n. 95% amerikkalaisista on tietämättään syönyt ihmisen lihaa.
Adrenokromi:

Kaava muistuttaa jänistä. Siitä sanonta down the rabbit hole.
Miettikää esim. Disney.....
JohnDee kirjoitti: Su Helmi 28, 2021 2:45 am
Jenkit on osakeyhtiö ja yhtiön päämaja on lontoossa
Kyllä, vuonna 1871 London City osti konkurssi kypsän Usan. Suomikin on osakeyhtiö

.
Maailmassa on kolme paikkaa, jotka toimivat omana hallinto alueena. Vatikaani, London City ja Washinton DC. Paikat joissa eliitti saa ns. vapaat kädet. London City hoitaa rahoitus asiat ja Vatikaani ihmiskaupan.
JohnDee kirjoitti: Su Helmi 28, 2021 2:45 am
Trump on Bledeijalainen(?), eli jostain aika kaukaiselta planeetalta ja on tullut tänne pelastamaan maailman. Ja trump on edelleen presidentti,vaikka armeija jenkkejä hallitseekin.
Osa ihmisistä on 5d matriisissa (mitä ikinä tarkoittaakaan).
Enkeli Peggy lähettelee viestejä jollekkin joka ne sitten välittää Pykärille.
Roswell, area 51.....kloonaus.....
JohnDee kirjoitti: Su Helmi 28, 2021 2:45 am
Ympäri maailman on kaivettu tosi tehokkaalla koneella tunneleita,joissa nyt käydään sotia.
Porauksia ja räjäytyksiä tehty joka puolella maapalloa, jotka liittyvät lasten pelastus operaatioihin. Mitä arvelette, mitä tällä hetkellä tapahtuu valkoisen talon alla

.
JohnDee kirjoitti: Su Helmi 28, 2021 2:45 am
Koronaa ei ole tai jos on,niin se ei ole vaarallinen.
Oli tarkoituksena, mutta jäi onneksi torsoksi. Tämän koronan on tarkoitus jatkua vuoteen 2025, jonka jälkeen tulee uusi virus SPARS.
https://www.centerforhealthsecurity.org ... munication
JohnDee kirjoitti: Su Helmi 28, 2021 2:45 am
Maa on myös litteä,kuussa ei ole käyty, saati nyt Marssiin laitettu mönkijää.
Maan muotoon en ota kantaa. Kuussa ei ole käyty. Kuu kuvaukset on kuvannut Stanley Cubrick, shining elokuvan huoneessa 237 (217).
JohnDee kirjoitti: Su Helmi 28, 2021 2:45 am
Koronan välttämiseksi ei kannata käyttää maskia,koska siitä ei ole hyötyä ja se aiheuttaa terveysriskejä käyttäjälleen
Ei mitään hyötyä. Kuka idiootti sitä samaa edestakaisin henkitettyä hiilidioksidia pitää terveellisenä

.
JohnDee kirjoitti: Su Helmi 28, 2021 2:45 am
Onhan tää nyt aika yliampuvaa
Jos noita pidät yliampuvina, niin odota kun tulee jatkoa...

.