Ärsyttää Murha.infossa->
Niin jonkun viikon oli taas ihan siedettävää toimintaa mutta nyt taas ärsytykselle ei tule loppua. Ei kai sille mahda mitään. Itsekkin myönnän huudelleeni joskus että "antaa kaikkien kukkien kukkia vaan" niin kai joudun kestämään 
Kumpi on pahempi: totuus joka saa itkemään vai valhe joka saa hymyilemään?
век живи, век учись.
век живи, век учись.
OT:naTiina kirjoitti:^Mössön, mössön.
3000 viestiä on jo niiiin lähellä, mutta silti niin kaukana.
Pakko tässä on jo sanoa jotain asian vierestäkin!
Sulla on niin hauskoja viestejä aina, että pitäisköhän ottaa illan urakaksi ja lukea ne kaikki - no ainakin luen muutaman matkan varrelta. Kyllä me sitten hurrataan kun on 3000 täynnä!
Mikä perhana tää aihe oli???
-
Jack the Ripper
- Jessica Fletcher
- Viestit: 3227
- Liittynyt: To Heinä 19, 2007 2:31 am
- Paikkakunta: Helsinki
Mäki oon kerran kuullu mut mä en voi kertoo et keltä kuulin ku sovittiin et en kerro. Tai en mä oikeestaan oo kuullu ku silleen vaan vähän mut kuitenki. Et jos se sais tietää et mä kerroin et en oo kuullu oikeestaan vaik oonki vähän niin se tappas mut. Tai ei silleen oikeesti mut silleen vähän niiku. Et en oikeen voi kertoo nyt. Mut tiiän silti..
Kumpi on pahempi: totuus joka saa itkemään vai valhe joka saa hymyilemään?
век живи, век учись.
век живи, век учись.