Tuo oli vuonna 2016, kun olimme perustamassa #SuomiEnsin -puoluetta ennen #kuntavaali2017:ta
https://twitter.com/HuuhtanenPanu/statu ... 81664?s=20
Panu on vaatinut poliisilta suojelua myöskin lentävän banaanin takia.
Missä Kallu luuraa bongattu.Tarkastaja Levisi kirjoitti: To Helmi 16, 2023 9:45 pm
Marian Lindström: Ano puhuu totuutta rehdistiHuolestuttavaa on tuo sotahulluus ja into työntää Natosilppureihin Suomalaisiakin
[/b]
Sellainen kylähullu:
https://keskustelu.suomi24.fi/t/1622095 ... per-vantaaPastori Thomas Kamper Vantaa
Anonyymi
2020-01-27 15:02:26
Ilmoita
Minulle on tullut tältä puhujalta maailmaan loppuun liittyviä posteja ja hän ylläpitää netissä lopunaikaennustus fb palstaa. Thomas oli tv7ssa joskus julistamassa ja vastusti evoluutiota hyvin. Muissa helluntai srk ssa toimii.
Ai ne kierrättää tätä kuvaa taas. Ihmettelin jo silloin aikanaan (oliko 2021) tätä vaihtoehtoista matematiikkaa. Ensinnäkin, Suomen väkiluku on yhä noin 5,5 miljoonaa. Ketähän ne loput oikein ovat, jos "rapiaan kuuteen miljooonaan" pitäisi päästä? Toisekseen, miten tuo luku ei ole yhtään vajunnut viime vuosina, vaikka suuri osa kansasta on puoliväkisin rokotettu jo moneenkin kertaan? Mehän tiedämme, että sairaaloiden ruumishuoneidenhan pitäisi täyttyä piikkiin kuolleista. Parhaiden lasareettien takapihalle tuotaisiin kylmäkontti, joka sekin täyttyisi nopeasti ääriään myöten. Ja vielä kolmanneksi, jos "heitä" olisi " rapiat 6 miljoonaa", niin Anollahan olisi jo pitkään kuolaamansa mandaatti taskussa.Tarkastaja Levisi kirjoitti: Pe Helmi 17, 2023 2:50 pm Ano Fan Clubin tuore banneri. VKK:laisia tosiaanko on kuusi miljoonaa?