Nyt ymmärrän ilmoituksen tehnyttä äitiä 100%sti.Dante69 kirjoitti: Ke Tammi 01, 2025 12:10 pm Kah,olipa ihan brittiläis eurooppalaisen näköinen.. En tuota hoksannutkaan etsiä.
Dubai: Lomaromanssi vei vankilaan
Re: 18-v brittimies tuomittu Dubaissa seksistä
Re: Dubai: Lomaromanssi vei vankilaan
Ehkä Martta ei kannata kommentoida tätä asiaa ollenkaan, jos juttusi perustuu mielikuviin. Ihan on samat alueet meille ja ”heille”.-Martta- kirjoitti: To Joulu 12, 2024 11:14 am Muutaman kaverin lemppari paikka on Dubai. No, varmaan miehille nämä rättipää mestat on ihan jees. Käsittääkseni turisteille on omat länkkärialueet, että sisällöntuottajien helpompi tuottaa materiaalia yhteistyökumppaneille. Suurin osa itäisen pallonpuoliskon maista ei kuulu matkakohdeluettelooni.
Dubaissa 75-80% asukkaista on muita kuin paikallisia.
-= Nixu =-
Re: Dubai: Lomaromanssi vei vankilaan
No, eikös tämäkin foorumi ole hyvä paikka oikoa väärinkäsityksiä-Nixu- kirjoitti: Ti Tammi 07, 2025 7:58 pmEhkä Martta ei kannata kommentoida tätä asiaa ollenkaan, jos juttusi perustuu mielikuviin. Ihan on samat alueet meille ja ”heille”.-Martta- kirjoitti: To Joulu 12, 2024 11:14 am Muutaman kaverin lemppari paikka on Dubai. No, varmaan miehille nämä rättipää mestat on ihan jees. Käsittääkseni turisteille on omat länkkärialueet, että sisällöntuottajien helpompi tuottaa materiaalia yhteistyökumppaneille. Suurin osa itäisen pallonpuoliskon maista ei kuulu matkakohdeluettelooni.
Dubaissa 75-80% asukkaista on muita kuin paikallisia.
Kukin saa ansionsa mukaan, niin muista... sinäkin saat... Älä väitä, ettet olisi ansainnut 