Trumpia kohtaan tehdyt "salamurhayritykset"

Parapsykologia, PSI, rajatieto, kummitukset, salaliitot.
skoune
Rico Tubbs
Viestit: 1290
Liittynyt: Ti Heinä 18, 2023 12:09 pm

Trumpia kohtaan tehdyt "salamurhayritykset"

Viesti Kirjoittaja skoune »

Varsinkin tämä viimeinen "murhayritys" vaikuttaa lavastetulta. Epätoivoinen yritys kalastella äänestäjiä?
Avatar
nipsunapsu
Axel Foley
Viestit: 2415
Liittynyt: Ma Kesä 22, 2020 3:29 pm

Re: Trumpia kohtaan tehdyt "salamurhayritykset"

Viesti Kirjoittaja nipsunapsu »

skoune kirjoitti: Ma Syys 16, 2024 6:50 am Varsinkin tämä viimeinen "murhayritys" vaikuttaa lavastetulta. Epätoivoinen yritys kalastella äänestäjiä?
Tekee ihan järkeä, kun Time lehtikin on salaliittojuonessa mukana antamassa Trumpille nostetta. On ne epätoivoisia.

🇪🇺🇺🇦🏳️‍🌈🏳️‍⚧️☮️✊🏿💉💉💉💉💉💉😷
Unfit for the Future: The Need for Moral Enhancement
https://academic.oup.com/book/12206
Avatar
Birch Tree Headland
Martin Riggs
Viestit: 632
Liittynyt: Ma Maalis 20, 2023 5:03 pm

Re: Trumpia kohtaan tehdyt "salamurhayritykset"

Viesti Kirjoittaja Birch Tree Headland »

Tuskin tarvitsee odotella kovin kauaa kolmatta :D

Kuva
"You Need A Fucking Kick Up The Ass For Being A Bitch, Cunt, Gold-digging Whore - With A Pussy Son."

"I Deserve To Be Blown - FIRST - Before The Fucking Jacuzzi."

- Mel
Avatar
Pad
Martin Beck
Viestit: 815
Liittynyt: To Joulu 27, 2018 1:47 pm

Re: Trumpia kohtaan tehdyt "salamurhayritykset"

Viesti Kirjoittaja Pad »

skoune kirjoitti: Ma Syys 16, 2024 6:50 am Varsinkin tämä viimeinen "murhayritys" vaikuttaa lavastetulta. Epätoivoinen yritys kalastella äänestäjiä?
En usko tuohon. Trump on vaan toimillaan onnistunut suututtamaan ihmisiä. Ensimmäisellä ampujalla oli ilmeisesti sekä Trumpin että Bidenin kuvat puhelimessaan. Olettaa sopii, että kumpi tahansa olisi voinut olla kohde. Oletan myös, että se miksi hän sai niin kauaa hääräillä alueella ja katolla oli enemmän viranomaisten epäpätevyyttä kuin salaliittoa.

Toinen sankari taas oli raporttien mukaan entinen MAGA-hörhö, joka oli pettynyt Trumpin toimiin presidenttinä ja vihasi Donaldia niin paljon että äänesti missä tahansa vaaleissa häntä vastaan missä vain pystyi. Tuolla kentän laidalla hän oli ollut todella monta tuntia, koska oletti Trumpin tulevan sinne ja oikeassa oli. Laukaustakaan ei saanut aikaan, ja hyvä niin, koska oli niin tunari.

Tietenkin saatan olla väärässä. Ei olisi ensimmäinen kerta eikä varmasti viimeinen.
Hei sinä siellä, onks sul kelloo?
Avatar
SYLWAR
Perry Mason
Viestit: 3665
Liittynyt: La Elo 20, 2011 1:24 am
Paikkakunta: Norrland SWE

Re: Trumpia kohtaan tehdyt "salamurhayritykset"

Viesti Kirjoittaja SYLWAR »

No jos tuo sekoilu jatkuu Donnylla, niin seuraava kerta on todennäköisesti sisältäpäin hoidettu ammattilaiskeikka ja ei olisi lainkaan ihme vaikka samalla kylmenisi myös rakettimies ja varapressakin pois perseilemästä samalla kertaa. Tuo kolmikko kun on tainut jo tässä lyhessä ajassa astua niin monille sellaisille varpaille, joita ei politiikka kiinnosta tuon taivaallista, eikä näitä tälläisiä nappaa pätkääkään onko persekipua aiheuttava kohde pressa tai pressan kaveri.
Tai sitten kylmenee vain itse Trump ja noille kahdelle tonokille kerrotaan tylysti, että jos ei mene jatkossa annettu ohjeistus perille, niin samaan joukkoon mahtuu kyllä muutama kroppa lisää.
Tässähän olisi hyvä aihiokin myös salaliittoelokuvaan: "Varjoja vastaan ei voi taistella"
Taumata­whakatangihanga­koauau­o­tamatea­turi­pukaka­piki­maunga­horo­nuku­pokai­whenua­ki­tana­tahu
40.346°S 176.5402°E
Eldoctore
Susikoski
Viestit: 33
Liittynyt: To Joulu 15, 2022 6:22 pm

Re: Trumpia kohtaan tehdyt "salamurhayritykset"

Viesti Kirjoittaja Eldoctore »

Taitaa kokea normaalin Venäläisen sydänkohtauksen, joka eroaa länsimaisesta lähinnä siinä, että usein tuohon Venäläiseen sydäriin kuuluu myös ikkunat olennaisena osana kokonaisuutta.
Patakakkonen

Re: Trumpia kohtaan tehdyt "salamurhayritykset"

Viesti Kirjoittaja Patakakkonen »

Väitän että jumalattomat vapaamuurarit ym jumalattomat illuminaateiksi itseään kutsuvat mutta saatanalle itsensä myyneet hörhöt halusi tappaa trumpin syynä oli se että trump halusi paljastaa ja todistaa deep state väitteen oikeaksi. Syy siihen ettei salamurha onnistunut oli jumalallinen väliintulo. Jos olisin valtionjohtaja niin ripustaisin jokaisen vapaamuurarin/ jumalattoman illuminaatin jaloista kaupungin keskuskadun lyhtypylväisiin roikkumaan ja kansalaiset saisivat käydä kivittämässä nämä saatanan kätyrit hengiltä viikon kuluttua polttasin mädäntyneet ja ruhjotut ruumiit kaupungin laidalla kaatopaikalla jauhasin luut ja sekoittaisin betoniin ja muuraisin kaupunkia ympäröivään muuriin. Muistakaa että saatana saapu aina hakemaan velkansa teiltä jotka olette saatanan työmaalla töissä.
Vastaa Viestiin