Mistä tää tieto on? Omaisillakaa ei ole tietoa asiasta.
Lainausta korjattu
-NILS-
Mistä tää tieto on? Omaisillakaa ei ole tietoa asiasta.
Tämä juho tavoitettu eli elossa on.Millavaan kirjoitti: Ma Huhti 21, 2025 6:18 pm Mikähän tässä on mahtanut olla motiivi kun facen perusteella normaalin oloinen perheellinen mies. Joskin sairastaa kaksisuuntaista.
Joo juteltiinkin puhelimessa tossa tämän juhon kanssa ennen yheksää
Ei välttämättä vielä keskiviikkona.Norrituki kirjoitti: Ti Huhti 22, 2025 11:55 am Ei vielä, ihmeen hiljaista on ollut.
Keskiviikkona ilmeisesti löytyy nimi kärtsyn seinältä, vai?
JM on uhri
Näitä on kaksi samannimistä Rovaniemellä. Ihmiset sekoittanu nämä keskenään.Millavaan kirjoitti: Ti Huhti 22, 2025 3:31 pm Mutta kun toiset sanoo ettei oo. Äh en tiiä sitten mitä uskoa.
Näköjään, löytyi mutta kumpi siis on uhri, nuorempi vai vanhempi?ullatalismaani kirjoitti: Ti Huhti 22, 2025 3:39 pm Näitä on kaksi samannimistä Rovaniemellä. Ihmiset sekoittanu nämä keskenään.
Nimikirjaimet M.C ? toinen osapuoli siis