Kaksi kuollut ja lähes 200 loukkaantunut Ranskassa mestaruusjuhlinnan yhteydessä

Tähän osioon onnettomuudet ja muu rikoksiin liittyvä keskustelu.
Keplotteleva konna
Perry Mason
Viestit: 3968
Liittynyt: To Huhti 04, 2024 12:07 am

Re: Neekerit mellakoivat Ranskassa potkupallojuhlinnan yhteydessä - kaksi kuollut ja lähes 200 loukkaantunutta

Viesti Kirjoittaja Keplotteleva konna »

Kumisilmä kirjoitti: Ma Kesä 02, 2025 9:13 am
Keplotteleva konna kirjoitti: Ma Kesä 02, 2025 9:03 am
Kumisilmä kirjoitti: Ma Kesä 02, 2025 8:26 am Muistan kuin eilisen ku Eppu Torniainen kavereineen pieksi mm järjestysmiehiä katsomossa.
kyynärpäällä järkkäriä naamaan joka jollain kämäsellä palkkiolla oli valvomassa että lapset saa turvallisesti katsella palloa jos Epulla ja ifkillä olis enempi frendejä ni mitä olis mahtanut tapahtua.
aloittajalta erityisesti kysyisin onko Eppu hyvä tyyppi joka riehaantui vai "suomineekeri"jota ei voi päästää julkisiin tiloihin ku ei osaa käyttäytyä.
Kertoo aika paljon, että yksittäisen suomalaisen apinoijan pystyy vielä vuosien takaakin nimeämään, mutta neekerit ovat vain kaikki neekereitä.
Ei oo yksittäinen mulla vaan niin suuri henkilökohtainen viha sitä kohtaan että nimeän sen aina kun se on mahdollista :P :P :P
stadin derby tarttee lähes yhtä paljon kyttiä kaduille ku itsenäisyyspäivä.ei siihen isoa kipinää tartte ku paikat olis paskana.
poliisi tavallaan ylimitoittaa voimalla mellakat pois ja se ei tarkoita sitä etteikö halukkuutta riehumiseen olis.
ranskassa jalkapallo on niin suuri laji ja fanimassat käsittämättömiä ettei siihen edes voiman käyttö auta.
No ne derbyt ovat nyt onneksi poissa vielä ainakin vuosia - hifk:hon voi aina luottaa :D
"Kunniaväkivaltaa vaikea torjua" -POLIISI-
Ulkomaalaisten epäiltyjen osuuden kasvusta lähisuhdeväkivaltatapauksissa etenkin pääkaupunkiseudulla.
Lähes puolet Espoossa lähisuhdeväkivallasta epäillyistä ovat syntyneet ulkomailla.
Jannes
Theo Kojak
Viestit: 1194
Liittynyt: La Heinä 23, 2016 3:22 pm

Re: Neekerit mellakoivat Ranskassa potkupallojuhlinnan yhteydessä - kaksi kuollut ja lähes 200 loukkaantunutta

Viesti Kirjoittaja Jannes »

Oli kyllä kuin vetäisi jonkun summon loitsun, heti tuli joku neekerinrakastaja mussuttelemaan koko sivun täyteen :D
Joosua
Ainesta Watsoniksi
Viestit: 4841
Liittynyt: Pe Helmi 15, 2019 10:35 pm

Re: Neekerit mellakoivat Ranskassa potkupallojuhlinnan yhteydessä - kaksi kuollut ja lähes 200 loukkaantunutta

Viesti Kirjoittaja Joosua »

Jannes kirjoitti: Ma Kesä 02, 2025 3:55 am No täällä foorumillakin nämä tietyn ideologian sokaisemat hyödylliset idiootit väittävät, että Suomen kiekkojuhlintakin on verrattavissa siihen Englannin täyteen jalkapallosekoiluun, missä telotaan lössiä astaloin, sekä nyrkein, ja jopa huristellaan ihmisten päälle.

Sama kun neekeri raiskaa tai tappaa jonkun, niin aina on joku mussuttamassa että kyllähän suomalaisetkin.

Alkaako ketään muuta jo väsyttämään :D?
No eihän täälläkään kaikki ole mitään ns ruudinkeksijöitä. Vähille jäänyttä porukkaa on itseasiassa aika paljon. Ja pahinta on se että niilläkin on äänioikeus.
JanitaSlim
Ben Matlock
Viestit: 8690
Liittynyt: Pe Syys 18, 2020 5:51 pm

Re: Neekerit mellakoivat Ranskassa potkupallojuhlinnan yhteydessä - kaksi kuollut ja lähes 200 loukkaantunutta

Viesti Kirjoittaja JanitaSlim »

Marilynmarilyn kirjoitti: Ma Kesä 02, 2025 8:20 am Noita videoita kun katselee, näkee kaikenvärisiä nuoria poikia/miehiä mellakoimassa. Olisiko syytä panostaa poikien tunnekasvatukseen ihan maailmanlaajuisesti?
Mitä se tunnetaitojenkasvatus auttaa, kun ei päihtyneet nuoret miehet, joilla hormonit hyrrää pysty ajattelemaan loogisesti.
”Suomen ongelma on se, että meillä on liikaa rasisteja”
Rasistinen äärioikeistolaisuus mädättää kansaamme vastakkainasettelulla.

Pieni merkityksetön vähemmistö, jonka kuolema korjaa muutamassa vuosikymmenessä.
Avatar
B.Dillon
Jack Taylor
Viestit: 19
Liittynyt: Ke Loka 09, 2024 5:22 pm

Re: Neekerit mellakoivat Ranskassa potkupallojuhlinnan yhteydessä - kaksi kuollut ja lähes 200 loukkaantunutta

Viesti Kirjoittaja B.Dillon »

Suomalaisten äly on kyllä matala, mutta kyllä pääosin tämä kaikki johtuu siitä, että he ovat aivan helvetin nihileitä. He eivät piittaa mistään mitään. Mutta hei, jos näin saadaan Suomen tulevaisuus nousuun niin mikä ettei.
McPanty
Agentti Scully
Viestit: 680
Liittynyt: Ke Kesä 19, 2013 12:05 am

Re: Kaksi kuollut ja lähes 200 loukkaantunut Ranskassa mestaruusjuhlinnan yhteydessä

Viesti Kirjoittaja McPanty »

Voisin veikata, että tuokin väkijoukkoon ajanut autoilija on vain koittanut päästä autonsa piirittänyttä apinalaumaa karkuun.
jasso
Andy Sipowich NYPD
Viestit: 1483
Liittynyt: Ke Huhti 29, 2020 7:29 am

Re: Neekerit mellakoivat Ranskassa potkupallojuhlinnan yhteydessä - kaksi kuollut ja lähes 200 loukkaantunutta

Viesti Kirjoittaja jasso »

qurqo kirjoitti: Ma Kesä 02, 2025 8:50 am Nämäkin tytöt varmasti äänesti lisää tätä :|
Eihän nuo ole mitään ihmisiä. Jotain viidakon apinoita, mitä lie.
Mutta noilla koko eurooppa ja Suomi nousuun, mikään ei voi mennä pieleen.
Vastaa Viestiin