Ollaan aika tasan samoilla linjoilla siitä, että tuntemattomien miesten autoihin tai kämpille ei naisen pidä mennä turvallisuussyistä. Siitä olen eri mieltä, että mies ei muka voisi olla platonisesti naisen (tai tyttö ja poika skenaario, aika monella on ystäviä vastakkaisesta sukupuolesta) ystävä. Tarkoitan heteroita. Olen myös eri mieltä siitä, että kaikki naiset treffeille mennessään olisivat jotenkin heti valmiita seksiin. Toki deittisovelluksissa on naisia, jotka etsivät yhdenillanjuttuja sieltä, olisi typerää väittää ettei heitä ole olemassa. Osa taas haluaa tutustua useiden treffien verran, viikkoja, kuukausia, että onko toinen sellainen, jonka kanssa haluaa jotain fyysistä kanssakäymistä ja onko toinen mahdollisesti sellainen, jonka kanssa haluaa parisuhdetta.Confusius kirjoitti: Pe Heinä 18, 2025 8:02 pm Jokainen joka menee miehen asunnolle tietää että on iso riski tulla raiskatuksi jos mies on vähemmistöön kuuluva ja jokainen tietää että on riski tulla raiskatuksi jos menee suomalaisen miehen asunnolle. Pääsääntöisesti ei kannata mennä miesten asunnoille jos ei halua tulla raiskatuksi vaan pysyä julkisella alueella monien ystävien kanssa. Jokainen libidon omaava mies yrittää kokeilla harrastaa seksiä naisen kanssa jonka kanssa viettää aikaa kahdestaan ja monet naiset myös odottavat kovia otteita. Jokainen nainen joka lähtee treffeille miehen kanssa on yleensä henkisesti valmistautunut johonkin muuhun riippuen miehen kommunikointi taidoista.
Jotenkin tuntuu että pakko olla joku mamu flikka tai sitten tosi vähämielinen suomalainen rahan tarpeessa. Ei jotenkin jaksa uskoa enää että nuorempi sukupolvi olisi näin tyhmä ellei ole kyse ulkomaalaisista omalla kulttuurikasvatuksellaan missä miehiä kuunnellaan aina tai suomalaisen alkoholisti YH/liian suvaitsevan lapsi.
Miesten psykologinen alistaminen ja metsästysvietin poistaminen johtaa siihen että haetaan ulkomailta metsästysvietin omaavia ja syyllistetään kantasuomalaisia metsästysvietin omaamisesta. Tämäkin on bolshevikkien hybridi sodankäyntiä.
Opettakaa naisille että ei miehen tai kenenkään asunnolle ja jos joku yrittää puistossa raiskata niin nyrkkiä kaulaan ja polvee haaroväliin, kirkuen karkuun ja omankäden oikeutta naapuruston toimesta ilman että demarit ja muut matu fetissin omaavat korporaatiososialistit uhriutuu siitä että kansalaiset siivoaa haitta maahanmuuton jälkiä pois maisemasta niinkuin porvarit putsaa nistit ja alkoholistit pois keskustasta.
Sinne kämpille meneminen ei kuitenkaan ole mikään lupaus seksistä. Se "lupaus" on vaan sen miehen päässä. Satavarmasti on paljonkin naisia, jotka baari-illan jälkeen eivät halua seksiä, vaan vaikka musiikinkuuntelua ja lisäryyppäystä siellä jatkoilla, tai mukavien treffien jälkeen elokuvailtaa. Ehkä sellaisen viestin voisi "seksinnälkäisille miekkosille" välittää, että kaikki eivät todellakaan ajattele seksiä tai hae sitä.
Tämä on nyt vähän kahteen suuntaan: Nainen, älä mene, se haluaa seksiä. Ja: älä oleta, että kaikki haluavat seksiä yhtä paljon kuin sinä. (Ei siis sinä Confusius, vaan se mies joka noin ajattelee)
Ja vielä se, että naisellakin pitäisi olla oikeus sosialisoida ihmisten kanssa ilman, että ko. ihmiset haluavat häneltä seksiä, eli jatkoille menemisen pitäisi olla turvallista myös naiselle, kuten se on myös miehelle. Seksuaalisesti.