Ällöttävää! (nekrofiliaketju)

Tänne keskustelut seksuaalirikoksista. Muista että henkirikoksille on oma palstansa.
murhanlukija
Susikoski
Viestit: 43
Liittynyt: Pe Tammi 30, 2026 8:36 am

Re:

Viesti Kirjoittaja murhanlukija »

"Löytys muuten alibista skannattu juttu kyseisestä henkilöstä

http://rapidshare.com/files/162048578/Erwin.rar.html"


Linkki ei toimi
murhanlukija
Susikoski
Viestit: 43
Liittynyt: Pe Tammi 30, 2026 8:36 am

Re: Ällöttävää! (nekrofiliaketju)

Viesti Kirjoittaja murhanlukija »

Ailar kirjoitti: Ti Kesä 26, 2007 3:45 pm
Yllätyin kun kyseisiä tapauksia kertovassa "Raiskaaja"-kirjassa ei ollut tätä juttua. Ehkä koko teko on niin ällöttävä ja yli kaiken ymmärryksen, ettei sitä ole edes poliisit kirjanneet mihinkään. Muistan, että poliisit (osa sukulaisiani) olivat tyrmistyneitä tapauksesta!
Mikä tämän Raahen nekrofiilin nimi oli, joka kävi ruumiitaa raiskaamassa sekä eläimiin sekaantumassa?
Avatar
rikkalapio
Adrian Monk
Viestit: 2680
Liittynyt: Ke Joulu 31, 2025 12:34 pm

Re: Ällöttävää! (nekrofiliaketju)

Viesti Kirjoittaja rikkalapio »

Meitä on moneen lähtöön tässä tarina yhdestä tapauksesta viimeajoilta.

Ei Eurooppa ole mikään USA:n vasalli muualla kun Venäjän propagandassa
- Schimanski -

"Iran on lyöty. Kukaan ei ole koskaan voittanut näin. MINÄ pelastin Yhdysvallat ja maailman siinä sivussa.

Tiedättehän te."

-Trump-
murhanlukija
Susikoski
Viestit: 43
Liittynyt: Pe Tammi 30, 2026 8:36 am

Re: Re:

Viesti Kirjoittaja murhanlukija »

murhanlukija kirjoitti: Ti Helmi 03, 2026 1:28 pm "Löytys muuten alibista skannattu juttu kyseisestä henkilöstä

http://rapidshare.com/files/162048578/Erwin.rar.html"


Linkki ei toimi
löytyiskö tätä kuvaa vielä?
Avatar
NeroKatti
Martin Riggs
Viestit: 640
Liittynyt: La Heinä 06, 2024 2:23 am

Re: Ällöttävää! (nekrofiliaketju)

Viesti Kirjoittaja NeroKatti »

No joo mutta nämä ruumiin nussijat eivät sentään vahingoita eläviä että silleensä kun pohdiskelee. Omaa munaansa uittava mädässä lihassa. Oksettavampana pidän näitä lasten raiskaajia. Ja kyllä ne on aina raiskaajia ei hyväksikäyttäjiä. Koko sana etoo..50 V ukko jos pientä lasta kopeloi se on raiskaaja aina. Mielestäni.
Kirjoittaja McCall » "On kyllä loistava ketju. Upeaa seurata asiantuntijoiden argumentointia." :!:

JesseHames » "Olen siis parikymppinen, syrjäytynyt huumeidenkäyttäjä, joka on vieläpä älykkyydeltään simpanssin tasoa."
viivahattu
Horatio Caine
Viestit: 6157
Liittynyt: Ti Touko 02, 2023 10:10 am

Re: Ällöttävää! (nekrofiliaketju)

Viesti Kirjoittaja viivahattu »

NeroKatti kirjoitti: Pe Maalis 20, 2026 9:44 pm No joo mutta nämä ruumiin nussijat eivät sentään vahingoita eläviä että silleensä kun pohdiskelee. Omaa munaansa uittava mädässä lihassa.
Sen vuoksi ruumiiseen sekaantuminen ei olekaan raiskaus. Suomen lain silmissä ihminen lakkaa kuolemansa hetkellä olemasta henkilö, jolla on henkilölle kuuluvat oikeudet, ja muuttuu vainajaksi, jolle jää enää oikeus kunnioittavaan kohteluun ja asianmukaisiin hautajaisiin, ja näitä se ruumiin nussiminen loukkaa.
Vastaa Viestiin