Kallut marssii ja Kalluriinat vastamielenosoittaa.Anoteus kirjoitti: La Touko 09, 2026 12:29 pm Kuka vitun idiootti edes marssii, kun saa paremmat rahat töissä esim. vappuna tai jouluna.. Meitä on moneen junaan..
Vapun 2026 natsimarssi
Re: Vapun 2026 natsimarssi
-
HeinrichMüller
- Aloitteleva Besserwisser
- Viestit: 11
- Liittynyt: Ma Syys 19, 2016 3:48 pm
Re: Vapun 2026 natsimarssi
Sinä myös ylpeänä kannatat kansanmurhaa? Holokaustia osa 2. Näet tuo allekirjoituksesi "Free Palestine" tarkoittaa kyseisen alueen juutalaisten hävittämistä, koska valestiinalaisten (Ei ole olemassa kansaa nimeltä "palestiinalaiset", koska ei ole ollut olemassa valtiotakaan nimeltä "Palestiina"; lisäksi valestiinalaisilla ei ole mitään omaa kieltä jne. Kyseinen roskaväki on sisäsiittoista (äo jotain 80) arabisakkia.) mielestä Valestiina voi olla "vapaa" vain islamin alla ja islamin tavoite nro 1 on juutalaisten hävittäminen.Kumisilmä kirjoitti: To Touko 07, 2026 7:21 pmOon ollu antifasisti 40 vuotta ehkä tietäisin jos kuuluisin terroristijärjestöön.ei se ainakaan oo mun tuomioita koventanut mitä oon natsien pieksemisestä saanut yks kiintee 3 kuukautts ysärillä ja 2017 sama ehtoollisena.eipä sen toisaalta väliä tuen ja elän antifa toimintaa aina oli sit kyse terrorismistä tahi ei.69371465322 kirjoitti: To Touko 07, 2026 6:44 pmOnko tämä samanlaista kieltämistä jota mielipuolilta löytyy kun heidän mielenterveyttä kyseenalaistetaan?
Hassua ettei esim normandian maihinnousua oo tuomittu terrorisminä se kun oli antifasistista toimintaa josta antifa on lyhenne.
-
mielen puolikas
- Lauri Hanhivaara
- Viestit: 121
- Liittynyt: Su Tammi 11, 2026 1:47 pm
Re: Vapun 2026 natsimarssi
Jos tytti on niin vajakki, että menee tuollaiseen kulkueeseen sivullisena heilumaan omien fantasioidensa kanssa,
niin tuskin yksi, tai kaksi, tai jokin tarpeellinen määrä potkuja päähän, voi tuoda "uhrille" mitään
suurempaa merkittävää aivotoiminnan häiriötä tässä nyt tai jatkossakaan.
Naisten hakkaaminen ei ole ok, mutta jos ihan itse pakosta haluaa juosta päin nyrkkiä, tai monoa, niin kuka näitä
voi olla pelastamassa itseltään.
niin tuskin yksi, tai kaksi, tai jokin tarpeellinen määrä potkuja päähän, voi tuoda "uhrille" mitään
suurempaa merkittävää aivotoiminnan häiriötä tässä nyt tai jatkossakaan.
Naisten hakkaaminen ei ole ok, mutta jos ihan itse pakosta haluaa juosta päin nyrkkiä, tai monoa, niin kuka näitä
voi olla pelastamassa itseltään.
Kai mä tästäkin toivun
- Wildchild79
- Rico Tubbs
- Viestit: 1232
- Liittynyt: Su Kesä 18, 2023 10:21 pm
Re: Vapun 2026 natsimarssi
Et tässä kohtaa oksennuksestasi näe mitään käsittämätöntä?dazu kirjoitti: To Touko 07, 2026 1:56 am Tuokin on aika käsittämätöntä, kuinka isot miehet hurraavat porukalla pahoinpitelylle.
Tällaiset henkilöt ja heidän perheenjäsenet ja työkaverit tulisi kaikki tappaa,
Ennen vaadittiin yrittämään, mutta nykyään opetetaan vaatimaan - Sotaveteraani Gunnar Kotiranta 103-v
-
Paikallacanis lupus
- Jessica Fletcher
- Viestit: 3182
- Liittynyt: Pe Tammi 10, 2020 10:35 pm
Re: Vapun 2026 natsimarssi
Touche'.Wildchild79 kirjoitti: La Touko 09, 2026 8:28 pmEt tässä kohtaa oksennuksestasi näe mitään käsittämätöntä?dazu kirjoitti: To Touko 07, 2026 1:56 am Tuokin on aika käsittämätöntä, kuinka isot miehet hurraavat porukalla pahoinpitelylle.
Tällaiset henkilöt ja heidän perheenjäsenet ja työkaverit tulisi kaikki tappaa,
Mens malus in corpore sano
Re: Vapun 2026 natsimarssi
Eikö juuri tuollaiset päämäärät joukkotuhonnasta ole tyypillisiä noille mustanblockin jorkeille. Ja nimenomaan heille, noista kaikista kulkueeseen osallistuneista syvimmin radikalisoituneille ja häiriintyneille.Wildchild79 kirjoitti: La Touko 09, 2026 8:28 pmEt tässä kohtaa oksennuksestasi näe mitään käsittämätöntä?dazu kirjoitti: To Touko 07, 2026 1:56 am Tuokin on aika käsittämätöntä, kuinka isot miehet hurraavat porukalla pahoinpitelylle.
Tällaiset henkilöt ja heidän perheenjäsenet ja työkaverit tulisi kaikki tappaa,
Mitä käsittämätöntä tuossa on?
He ovat lähteneet pelaamaan MIESTEN PELEJÄ. Voi siinä nenuun osua perheenjäsenillekin ja muille lähipiirissä oleville.
Viidakon sanonta. "Aina roiskuu kun happoa silmille heitetåän".
Potus:" – Tulee kaveri, jolla on hyvä puheenparsi. Sitten hänet valitaan, ja yhtäkkiä ollaan jumissa miehen kanssa, joka on idiootti, Trump sanoi skenaariosta, jossa presidentiksi valitaan henkilö, joka ei ole läpäissyt kognitiivista testiä."
Re: Vapun 2026 natsimarssi
Ei mulla kyllä ollu töitä vappupäivänä. Helatorstaille sen sijaan sain työpäivän vaihdettua.Anoteus kirjoitti: La Touko 09, 2026 12:29 pm Kuka vitun idiootti edes marssii, kun saa paremmat rahat töissä esim. vappuna tai jouluna.. Meitä on moneen junaan..
Re: Vapun 2026 natsimarssi
Ei mun ole yhtään vaikea tajuta mitään tästä. Esim. vaikka sitä, että aggressiivinen käytös voi lisätä konfliktin riskiä. Yritin kuitenkin jo aiemmin sanoa, että suurin osa ihmisistä pystyy olemaan hakkaamatta muita, vaikka joku ärsyttäisi tai huutelisi.Wildchild79 kirjoitti: Ke Touko 06, 2026 7:15 amBird kirjoitti: Ti Touko 05, 2026 4:09 pmVäärin, ihan väärin. Väkivalta on aina tekijän syy.Wildchild79 kirjoitti: Ma Touko 04, 2026 9:39 pm
Se on TÄYSIN oma syy jos alat huutelemaan kenellekkään, missään ja koskaan ja saat sitten selkääsi. Sitä saa mitä tilaa.
Ei millään pahalla, mutta miten porukka ei tätä vielä vuonna 2026 tiedä?![]()
Eiköhän se ole niin, että erittäin monille huudellaan elämän aikana ties mitä, mutta vain harva vastaa siihen väkivallalla.
Miten sun on niin vaikea tajuta sitä että jos sinä haet ongelmia niin aivan varmasti niitä saat? Joka ikinen huutelija saa tuolla kaduilla ja kylillä turpaansa kun tarpeeksi huutelee.
Hyvin väärinymmärretty, lue teksti uudestaan mutta jos et vieläkään tajua niin lisäselitystä saat kerran.
Ihan yhtälailla jokainen rattijuoppo jää kiinni, vahingoittaa sivullista tai itseään kun tarpeeksi kauan jatkaa toimintaansa eikä sillä ole väliä mitä roikkuu jalkojen välissä.
Tiedät varmasti mitä lauseet
"Jokaisella teolla on seuraukset"
"Fuck around and find out"- meinaa?
Musta myös vaikuttaa, että puhut ehkä nyt vähintään kahdesta eri asiasta: voiko huutelu lisätä konfliktin riskiä ja kuka on vastuussa väkivallasta. Joka tapauksessa, teoilla voi olla seurauksia, mutta väkivallasta vastaa edelleen silti aina se, joka päättää käyttää väkivaltaa. Muutenhan lähes mikä tahansa pahoinpitely voitais perustella sillä, että uhri “provosoi” (myös tapot, murhat).
Olet väärässä myös siinä, että “joka ikinen huutelija saa turpaansa”. Kaduilla huudellaan ihmisille jatkuvasti ilman, että kukaan käy käsiksi. Se, että joku lyö, on edelleen sen lyöjän oma päätös.
Jos otetaan vielä tuo vappumarssin tilanne: nainen kaadettiin maahan, häntä lyötiin ja potkittiin. Jos kyse olisi vain siitä, että “provosointi aiheuttaa automaattisesti väkivallan”, niin miksi kaikki marssijat ei osallistuneet siihen? Miksi vain muutama kävi käsiksi?
Eikö juuri se osoita, että marssiin osallistuvilla ihmisillä oli mahdollisuus valita myös toisin — ja osa valitsi olla pahoinpitelemättä?
“The fundamental cause of the trouble in the modern world today is that the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”— Bertrand Russell
Re: Vapun 2026 natsimarssi
Muutenkin tästä aiheesta käytävä keskustelu on sen luokan mentaalista akrobatiaa, että miksi katsoa urheilua? Samat tyypit jotka muissa tilanteissa sanoisivat ettei naisia saa lyödä, syyttävät sinua tapahtuneesta, siihen päälle vielä kaikki naisvihamielinen kielenkäyttö. Sitten esitetään ties mitä salaliittoteorioita että koko tilanne olisi etukäteen lavastettu ja koreografioitu ja että olisit sitten tilanteen jälkeen tosi tarkasti meikannut itsellesi pahemmat mustelmat. Tuollainen vaatiisi aika kattavan suunnitelman, joka vaatisi ties kuinka monta ihmistä. Todisteita ei tietenkään ole valheellisille väitteille ja sitten kun väitteet kumotaan, aletaan väärää tietoa toistaa yhä kovemmin. Koska kuten tunnettua, propagandan laki on toistaa valhetta niin monta kertaa että valheesta mukamas tulee totta.Väärä haltija kirjoitti: Pe Touko 08, 2026 9:15 am Oho, selasin tän langan vasta eilen. Huomasin, että olen muun muassa:
- OF-tekijä
- Kolmen lapsen äiti
- Uhannut astalolla
- Ollut lauantaina päiväkaljalla
- Kaasutettu useissa tapahtumissa
- Istunut vähintään kolme kertaa putkassa
Kaikki uutisia itselleni. Hauska tietää, että onkin näin tapahtumarikas elämä.
Mustelman meikkaaminen, päällesylkeminen, väkivaltaisuus ja tilanteen lavastus on tulleet aikaisemminkin esiin, kun ovat nassebottien ja narussa menevien öyhösetien laajalle levittämiä huhuja. Ilmeisesti medianäkyvyyden aiheuttama mainehaitta tapahtuman edustajille on totisesti huolestuttanut, kun samat juorut levitetään niin systemaattisesti totuutena. Tässähän melkein tuntee vaikuttaneensa.![]()
Tohon monia hämmentäneeseen painoasiaan: kameran polttoväli vaikuttaa, puhelimen kameralla läheltä otettu kuva vääristää kasvojen muotoa kapeammaksi. Lisäksi usea kasvojen alueelle vasta kohdistunut isku turvottaa kasvoja, kuten huomasi.
Sitten on nämä samat vakioargumentit kun puolustellaan äärioikeiston väkivaltaa: väitetään että Sinimusta Liike (tai natsit yleisesti) ovat mukamas sosialisteja, äärioikeistolaiset esitetään uhreina, esitetään jotain "valaistunutta keskitien kulkijaa", öyhötetään maahanmuuttajista, syytetään Yleä mustanmaalaamisesta kun tapauksesta uutisoidaan.... monikaan keskustelija ei ole kiinnostunut tässä itse rikoksen selvittämisestä vaan haluaa käyttää tapahtunutta välineenä tuoda esiin omaa elämännäkemystään.
Voi sitä mentaalista akrobatiaa ja kivien kääntelyä millä yritetään puolustella äärioikeistoa ja väkivaltaa sinua kohtaan!
Tämä keskustelu kertoo karua kieltään monesta asiasta: kuinka moni suomalainen kannattaa äärioikeistoa ja/tai on valmis puolustelemaan tavalla tai toisella äärioikeiston väkivaltaa. Kuinka monelle suomalaiselle miehelle väkivalta naista kohtaan on OK. Kuinka äärioikeistolle on annettu tilaa julkisessa keskustelussa, kuinka sen on annettu kahmia suomalaista nettikeskustelua itselleen ja kuinka Overtonin ikkunaa on hivutettu vaivihkaa äärioikeiston suuntaan.
Olet älykkäimpiä ja rohkeimpia ihmisiä joita tunnen. Et jäänyt katsomaan vierestä kun natsit marssivat kaduilla päivänvalossa. Teit tärkeää työtä, joka omalla osallaan varmistaa ettei äärioikeistoa tulla normalisoimaan. Oikeuden on tapahduttava. Voimia sinulle ja läheisillesi!
Viimeksi muokannut Insill, Su Touko 10, 2026 4:35 pm. Yhteensä muokattu 1 kertaa.
- Yrjö Yrjönpoika
- Alibin Kestotilaaja
- Viestit: 5149
- Liittynyt: Pe Elo 04, 2023 10:05 am
Re: Vapun 2026 natsimarssi
Oukki doukki... unohdin tarkentaa...Stonedar kirjoitti: La Touko 09, 2026 12:21 pmLuulen että se tietää Tampesterin sikojen lukevan tätä ketjua.Yrjö Yrjönpoika kirjoitti: La Touko 09, 2026 2:27 amOotko ihan saletti että Tampesterin kytät lukee tätä ketjua?Kumisilmä kirjoitti: Pe Touko 08, 2026 8:51 pm Joko paskalakit on ottanut peukalon perseestään pois ja löytäneet sekopää natsit jotka piteli tampereella naisen.
Voin antaa yhden vinkin mistä etsiä kato kyttäsika luuristas eiköhän sulla siellä oo Torniaisen ja muiden ystäviesi numerot tallessa ole runkkari edes tän yhden kerran palkkasi arvoinen.
Luulin että stadin siat on pohjanoteeraus natsien pallien nuolijoina mut tampere tuntuu kirivän kovasti.![]()
Kyllä kytät noin yleisesti ottaen seuraa sosiaalista mediaa, mutta niillä on some-seurantaan aivan eri "siat" kuin se rähinäremmi-porukka joka tykkää tapella kaduilla ja toreilla. Ja eiköhän kaikkien Tampereen "Torniaiset & Co." tiedot ole aivan jossain keskusmuistissakin. Mutta Suomessa vaan ei etsintää voi suorittaa ihan gestapona ovelta ovelle. Ottaa ehkä muutamankin päivän ennen kuin jantterit löytyy.
P.S. Vai joko löytyi..?
X X X X X
- Wildchild79
- Rico Tubbs
- Viestit: 1232
- Liittynyt: Su Kesä 18, 2023 10:21 pm
Re: Vapun 2026 natsimarssi
Voi olla että kummatkaan ei nyt vaan tajua toista. Onhan se aina väärin lyödä ensimmäisenä MUTTABird kirjoitti: La Touko 09, 2026 10:58 pmEi mun ole yhtään vaikea tajuta mitään tästä. Esim. vaikka sitä, että aggressiivinen käytös voi lisätä konfliktin riskiä. Yritin kuitenkin jo aiemmin sanoa, että suurin osa ihmisistä pystyy olemaan hakkaamatta muita, vaikka joku ärsyttäisi tai huutelisi.Wildchild79 kirjoitti: Ke Touko 06, 2026 7:15 amBird kirjoitti: Ti Touko 05, 2026 4:09 pm
Väärin, ihan väärin. Väkivalta on aina tekijän syy.
Ei millään pahalla, mutta miten porukka ei tätä vielä vuonna 2026 tiedä?![]()
Eiköhän se ole niin, että erittäin monille huudellaan elämän aikana ties mitä, mutta vain harva vastaa siihen väkivallalla.
Miten sun on niin vaikea tajuta sitä että jos sinä haet ongelmia niin aivan varmasti niitä saat? Joka ikinen huutelija saa tuolla kaduilla ja kylillä turpaansa kun tarpeeksi huutelee.
Hyvin väärinymmärretty, lue teksti uudestaan mutta jos et vieläkään tajua niin lisäselitystä saat kerran.
Ihan yhtälailla jokainen rattijuoppo jää kiinni, vahingoittaa sivullista tai itseään kun tarpeeksi kauan jatkaa toimintaansa eikä sillä ole väliä mitä roikkuu jalkojen välissä.
Tiedät varmasti mitä lauseet
"Jokaisella teolla on seuraukset"
"Fuck around and find out"- meinaa?
Musta myös vaikuttaa, että puhut ehkä nyt vähintään kahdesta eri asiasta: voiko huutelu lisätä konfliktin riskiä ja kuka on vastuussa väkivallasta. Joka tapauksessa, teoilla voi olla seurauksia, mutta väkivallasta vastaa edelleen silti aina se, joka päättää käyttää väkivaltaa. Muutenhan lähes mikä tahansa pahoinpitely voitais perustella sillä, että uhri “provosoi” (myös tapot, murhat).
Olet väärässä myös siinä, että “joka ikinen huutelija saa turpaansa”. Kaduilla huudellaan ihmisille jatkuvasti ilman, että kukaan käy käsiksi. Se, että joku lyö, on edelleen sen lyöjän oma päätös.
Jos otetaan vielä tuo vappumarssin tilanne: nainen kaadettiin maahan, häntä lyötiin ja potkittiin. Jos kyse olisi vain siitä, että “provosointi aiheuttaa automaattisesti väkivallan”, niin miksi kaikki marssijat ei osallistuneet siihen? Miksi vain muutama kävi käsiksi?
Eikö juuri se osoita, että marssiin osallistuvilla ihmisillä oli mahdollisuus valita myös toisin — ja osa valitsi olla pahoinpitelemättä?
Mielestäni pointtini olikin
A, kun tarpeeksi pitkään haet ongelmia vaikka nyt natsimarsseilla provosoimalla niin löydät aivan varmasti sen toisenkin vajakin joka etsii ongelmia.
B, Jos pysyt himassa natsikulkueiden aikana niin tuskin just se sama natsi tulee yöllä sun kotiin potkimaan just sua päähän.
Eli vielä kerran jos haet ongelmia niin löydät niitä.
Miksikö kaikki marssilla eivät potkineet tätä maailmanparantajaa niin ehkä ne ei nähneet tilannetta tai eivät olleet etsimässä ongelmia vaan osoittamassa rauhassa mieltään koko "raiskataan Suomi mamuilla"-agendaa vastaan.
Kerro miten mulle stadilaisena käy jos
menen jonkun oululaisen moskeijan eteen ja alan grillaamaan pekonia kaikki mahdolliset jeesuspatsaat ja ristit mukana?
A, Tunnin grillailun jälkeen?
B, Viikon?
C, Kuukauden?
D, Vuoden jälkeen?
veikkaan että jossain vaiheessa kimppuuni käydään, olenko väärässä?
Ja ennenkaikkea kenen vika se on että minut pahoinpideltiin hengiltä 600km päässä himasta?
Kyllä mä tarvittaessa keksin semmosenkin esimerkkitarinan missä olet aivan varmasti sitä mieltä että mä ansaitsen kunnon turpasaunan, menetän munat valtiolle ja mut heitetään kaivoon kuolemaan samalla kun sinä avaat sen kannen. Ja nämä kaikki seuraukset olisi mielestäsi täysin mun syytä eikä sen joka ensimmäisenä heitti mua kivellä päähän.
Kyse on vaan todennäköisyyksistä ja prosenteista.
nyt voi olla todella sekava viesti kun en jaksanut vastata jojaiseen kysymykseen erikseen.
Ennen vaadittiin yrittämään, mutta nykyään opetetaan vaatimaan - Sotaveteraani Gunnar Kotiranta 103-v
-
Le chat bleu
- Harjunpää
- Viestit: 331
- Liittynyt: Ti Huhti 14, 2026 7:58 am
Re: Vapun 2026 natsimarssi
Vassarin logiikkaahan tuo on: kaikki eri mieltä olevat pitää tappaa, perhe myös.Wildchild79 kirjoitti: La Touko 09, 2026 8:28 pmEt tässä kohtaa oksennuksestasi näe mitään käsittämätöntä?dazu kirjoitti: To Touko 07, 2026 1:56 am Tuokin on aika käsittämätöntä, kuinka isot miehet hurraavat porukalla pahoinpitelylle.
Tällaiset henkilöt ja heidän perheenjäsenet ja työkaverit tulisi kaikki tappaa,
Sairasta sakkia minun mielestäni. Ihan samaa uhoa kun 1918, paskasakki on kyvytön kehittymään, siksi se vihaa kaikkea järjestyksessä olevaa ja menestynyttä.
Valo tunnelin päässä on luultavasti liekinheitin 
Re: Vapun 2026 natsimarssi
voi pieni lapsi oletko taas mennyt kuuntelemaan aikuisten juttuja.nyt peppi pitkätossu elokuva pyörimään ja unohdat isäsi kännihöpinät jookos murunen.Le chat bleu kirjoitti: Ma Touko 11, 2026 7:54 amVassarin logiikkaahan tuo on: kaikki eri mieltä olevat pitää tappaa, perhe myös.Wildchild79 kirjoitti: La Touko 09, 2026 8:28 pmEt tässä kohtaa oksennuksestasi näe mitään käsittämätöntä?dazu kirjoitti: To Touko 07, 2026 1:56 am Tuokin on aika käsittämätöntä, kuinka isot miehet hurraavat porukalla pahoinpitelylle.
Tällaiset henkilöt ja heidän perheenjäsenet ja työkaverit tulisi kaikki tappaa,
Sairasta sakkia minun mielestäni. Ihan samaa uhoa kun 1918, paskasakki on kyvytön kehittymään, siksi se vihaa kaikkea järjestyksessä olevaa ja menestynyttä.
Antifa Free Palestina
-
Keplotteleva konna
- Perry Mason
- Viestit: 3969
- Liittynyt: To Huhti 04, 2024 12:07 am
Re: Vapun 2026 natsimarssi
Kumma juttu, mutta natsit eivät ole luoneet minkään tason uhantunnetta ikinä omaa perhettäni kohtaan. Ei ole käynyt edes mielessä, että joku natsi pahoinpitelisi, ryöstäisi tai raiskaisi jonkun perheestäni. Toisin on neekereiden osalta, joiden vuoksi on joutunut tekemään valintoja ihan normaaleissa päivittäisissä asioissa.Kumisilmä kirjoitti: Pe Touko 08, 2026 9:36 pmHaluatko että sun vaimo äiti tai tytär käy salilla jossa treenaa tunnettu tyyppi joka käyttää naisiin ton tason väkivaltaa.naisten hakkaajat ei hakkaa yhden naisen elämässään vaan kyse on toistuvasta kaavasta.toi kundi on vaaraksi kaikille naisille.Backspace kirjoitti: Pe Touko 08, 2026 8:57 pmKuvasta tunnistin tuon kuntosalin, mutta en paljasta paikkaa koska treenasin sielä itsekin, enkä ole naistenhakkaaja. Ihan sali missä muutkin, jossa käy porukkaa laidasta laitaan.Kumisilmä kirjoitti: To Touko 07, 2026 8:42 am "Tapaukseen yhdistetty Joakim Suikkanen kertoo olevansa kamppailulajiharrastaja. "
mikä mahtaa olla sekundan sali tai seura vois laittaa julkiseksi ja kysellä et onko naisten päähän potkijoita enempikin teillä siellä treenaamassa.
"Kunniaväkivaltaa vaikea torjua" -POLIISI-
Ulkomaalaisten epäiltyjen osuuden kasvusta lähisuhdeväkivaltatapauksissa etenkin pääkaupunkiseudulla.
Lähes puolet Espoossa lähisuhdeväkivallasta epäillyistä ovat syntyneet ulkomailla.
Ulkomaalaisten epäiltyjen osuuden kasvusta lähisuhdeväkivaltatapauksissa etenkin pääkaupunkiseudulla.
Lähes puolet Espoossa lähisuhdeväkivallasta epäillyistä ovat syntyneet ulkomailla.
Re: Vapun 2026 natsimarssi
vittu mikä yllätys ettei natsit käy valkoisen hetero miehen päälleKeplotteleva konna kirjoitti: Ma Touko 11, 2026 8:05 amKumma juttu, mutta natsit eivät ole luoneet minkään tason uhantunnetta ikinä omaa perhettäni kohtaan. Ei ole käynyt edes mielessä, että joku natsi pahoinpitelisi, ryöstäisi tai raiskaisi jonkun perheestäni. Toisin on neekereiden osalta, joiden vuoksi on joutunut tekemään valintoja ihan normaaleissa päivittäisissä asioissa.Kumisilmä kirjoitti: Pe Touko 08, 2026 9:36 pmHaluatko että sun vaimo äiti tai tytär käy salilla jossa treenaa tunnettu tyyppi joka käyttää naisiin ton tason väkivaltaa.naisten hakkaajat ei hakkaa yhden naisen elämässään vaan kyse on toistuvasta kaavasta.toi kundi on vaaraksi kaikille naisille.Backspace kirjoitti: Pe Touko 08, 2026 8:57 pm
Kuvasta tunnistin tuon kuntosalin, mutta en paljasta paikkaa koska treenasin sielä itsekin, enkä ole naistenhakkaaja. Ihan sali missä muutkin, jossa käy porukkaa laidasta laitaan.
Antifa Free Palestina