Noinhan se järkevästi ajatellen on, uhreiksi joutuvat ne joilla on asiat heikosti jo ennen kuin tulee nuorena oltua varomaton ja typerä. Ja luultua, että myös ulkkarimies lähtökohtaisesti on normaali, eikä mikään raiskari.Salmari kirjoitti: Su Kesä 14, 2026 12:34 pmEn kyllä tunne yhtä ainoaa naista, jota kiinnostaisi luku- ja kirjoitustaidoton apinan asteella oleva impulssikontrolliton vajakki.Huutaja Jaana kirjoitti: Su Kesä 14, 2026 12:00 pmJa mitään omaa vastuuta ihan turha peräänkuuluttaa.ed_gein kirjoitti: Su Kesä 14, 2026 11:25 am Suomalaiset naiset/tytöt ovat itse olleen muslimien ja afrikkalaisten munan perään jo kauan. Nyt sitä herkkua tulee.
Laatunaisille kelpaa vain laatumies.
Sitten on tietenkin nämä elämämkolut ja heikompaa ainesta olevat teiniäidit ja kouluttamatottamat sinutukkaiset rautanaamat, joille kelpaa kaikki. Pieni, mutta näkyvä vähemmistö
Näistä jaksaa sitten oikeiden uhrien lisäksi uhriutua nämä, jotka jatkuvasti miettivät sitä mustaa munaa. Mitä ovat kai itse vailla, kun se koko ajan mielessä ja jutuissa kummittelee.