Voisin vaikka lyödä pääni perkele pantiks. Että kyseessä on gangstalkkaamiseen kyllästynyt kansallissankari. Joka yritti saada yksityisyydenloukkaamisen lopetettua.Chain kirjoitti: Ti Elo 18, 2026 2:54 pmIlmeisesti odottelee kun koko ajan somessa on äänessä. Mikähän mahtaa olla tuo edellinen tuomio kun tuosta uudesta sai paljousalennusta? YouTubessakin on ollut Immun ja XL Samin haastatteluissa, niin kovasti on mukamas elämä muuttunut. Silti tulee tuomioita joka vuosi ja tainnu roinaakin vetää koko ajan0310523103 kirjoitti: Ma Elo 17, 2026 2:24 pmOdotteleeko vapaalla tuomiota kun näyttää tiktokkiin tekevän jatkuvasti videoita? Kävin katsomassa eilen tehdyn videon jossa itkee opiaattirefloissa kun Immu ei ole ottanut sitä ottelemaan iltaansa. Ei vittu sentään miten puuttuu itsereflektio tältäkin täysin. Ilmeisesti mielessään kaikki on huumeiden syytä ja itsessä ei mitään vikaa.Chain kirjoitti: Su Elo 16, 2026 7:07 am
viewtopic.php?t=46099 <-- tämän "somesankarin" suht. tuore edesottamus.![]()
On todella valitettavaa että joutuu tekemään tälläistä siviiliuhrien varjolla. Toivottavasti jää "yksittäis" tapaukseksi.
Tämä saatanan natsi sika ei voi sanoa samalla tavalla. Otetaanko esimerkki? Pasilan poliisitalon edustalla auton räjäyttänyt mies on varmasti kokenut jotain samaa ja oli välittämättä seuraamuksista. Vaikka kiinni jäisikin.
Kun eivät muuten vittu usko.
Katsotaan onnistuko.