Erkki Blörö aka Even Steven McMafia

Keskustelut ylläpidosta ja tuomioistuimesta. Myös käyttäjien keskinäiset nokittelut tänne.

Valvojat: Kyöpeli, Kilomies

JOMPPE
Martin Beck
Viestit: 797
Liittynyt: Pe Touko 31, 2024 10:12 am

Re: Erkki Blörö aka Even Steven McMafia

Viesti Kirjoittaja JOMPPE »

El Mencho kirjoitti: Ti Syys 29, 2026 10:27 pm
Never argue with an idiot - Mark Twain
Kiitos vinkistä! Sinun kanssasi onkin aika turha koittaa järkeviä puhua mutta jospa kehittyisit vaikka seuraavaan nimimerkkien mennessä.
Avatar
Donald McRonald
Christopher Lorenzo
Viestit: 1663
Liittynyt: To Huhti 04, 2024 2:29 pm

Re: Erkki Blörö aka Even Steven McMafia

Viesti Kirjoittaja Donald McRonald »

Vieläkö te kädestä antaen ruokitte tota trollia tuolla Ukrainaketjussa? Sehän lupasi lähteä pois.
JOMPPE
Martin Beck
Viestit: 797
Liittynyt: Pe Touko 31, 2024 10:12 am

Re: Erkki Blörö aka Even Steven McMafia

Viesti Kirjoittaja JOMPPE »

Donald McRonald kirjoitti: Ke Syys 30, 2026 1:14 am Vieläkö te kädestä antaen ruokitte tota trollia tuolla Ukrainaketjussa? Sehän lupasi lähteä pois.
Myönnän syyllisyyteni. Minusta tämä ei kuitenkaan ole selvä trolli, kuten sikakoira/rikkalapio ja siksi kiinnostaa yrittää ymmärtää hänen ajatusmaailmaa, joka on vastaanottavainen kaikelle salaliitolle/vaihtoehtoiselle totuudelle varsin heppoisin perustein. Ja kun tämä Mencho ei yleensä oikein anna mitään muuta kuin linkin ja one-linerin (tuttua jo Even Steveniltä) niin on pakko koittaa kaivella. Itse uskon että kyseessä on puhtaasti hyödyllinen idiootti, joka jostain syystä vain haluaa uskoa että maailma ei ole sellainen kuin on.
Vastaa Viestiin