Michelle Le

Ulkomailla tapahtuneet selvitetyt tai vielä selvittämättömät henkirikokset
elli72
Vic Mackey
Viestit: 1913
Liittynyt: Ti Elo 02, 2011 12:46 pm
Paikkakunta: Itä-Uusimaa

Re: Michelle Le

Viesti Kirjoittaja elli72 »

Hyvä että sai suhteellisen kunnollisen tuomion. Aika sekopäiseltä naiseltahan tuo tyyppi vaikuttaa, jos olisi päässyt vapaaksi niin todennäköisesti ruumiita olisi tullut lisää hyvinkin nopeaan tahtiin.
jarmo.janis
Vic Mackey
Viestit: 1982
Liittynyt: Su Heinä 29, 2012 6:25 pm
Paikkakunta: kaakkois suomi

Re: Michelle Le

Viesti Kirjoittaja jarmo.janis »

elli72 kirjoitti:Hyvä että sai suhteellisen kunnollisen tuomion. Aika sekopäiseltä naiseltahan tuo tyyppi vaikuttaa, jos olisi päässyt vapaaksi niin todennäköisesti ruumiita olisi tullut lisää hyvinkin nopeaan tahtiin.
Toivottavasti tolta otetaan sitten myös se oma lapsi pois. Näin siksi että, ei tarvi olla kummoinenkaan ennustaja arvataksen, että tolla profiililla seuraava joka ton käsien kautta kuolee on hänen oma tenava.
Destiny
Adrian Monk
Viestit: 2594
Liittynyt: La Huhti 14, 2012 2:11 pm

Re: Michelle Le

Viesti Kirjoittaja Destiny »

jarmo.janis kirjoitti:Toivottavasti tolta otetaan sitten myös se oma lapsi pois. Näin siksi että, ei tarvi olla kummoinenkaan ennustaja arvataksen, että tolla profiililla seuraava joka ton käsien kautta kuolee on hänen oma tenava.
Esteban on vähintään 25-vuotta linnassa,joten lapsi/lapset elää ja kasvaa aikuiseksi jossain ihan muuallla.Haluaako hän sitten tavata enää äitiään,jäänee nähtäväksi ja lapsen päätettäväksi.
Helvetin kosto kiehuu sydämessäni- Yön kuningatar
Vastaa Viestiin