Australian insestiperhe

Tänne keskustelut seksuaalirikoksista. Muista että henkirikoksille on oma palstansa.
Täysi Purenta
Andy Sipowich NYPD
Viestit: 1479
Liittynyt: Pe Huhti 16, 2010 11:05 am

Re: Australian insestiperhe

Viesti Kirjoittaja Täysi Purenta »

Selvisikö jutusta olivatko Bettyn pojat halukkaita lähtemään äitinsä matkaan vai eivät? Nuo pojat ovat kuitenkin jo tuon sukutaulun mukaan riskejä nuoria miehiä, eivät kainaloon tempaistavia taaperoita. Olisi kiinnostavaa tietää mikä heidän suhtautumisensa äitiin ja loppuun perheeseen on tätä nykyä?
Eli Englantiin on paennut joko Frank ta Charlie. Se merkkaa että A. hänellä on ollut rahaa ihan kohtalainen summa sekä mahdollinen passi, että B. hän ei ole ainakaan mikään imbesilli ollut.
Nämä kaksi faktaa kertovat jo paljon. Mies joka pystyy järjestämään itsensä virkavaltaa pakoon noin raskaista syytöksistä ja pysymään piilossa ei ole mikään vajaakykyinen. Jos hän taas on ollut normaalijärkinen, tekee se rikoksista paljon iljettävämpiä. Ei puhuta enää mistään viettien voimasta ja opituista käytösmalleista vaan tieten tahtoen tehdystä väkivallasta.
Gyana
Hercule Poirotin viikset
Viestit: 103
Liittynyt: Ti Elo 02, 2011 6:26 pm

Re: Australian insestiperhe

Viesti Kirjoittaja Gyana »

http://www.dailymail.co.uk/news/article ... abuse.html

Kuvia perheen naisista (tosin sutatuin kasvoin). Ainakin Betty, Raylene ja Rhonda.

Itse yllätyin miten tavallisen näköisiä naiset on... Kai sitä mielessään oli kuvitellut jonkinlaisia epämuodostuneita hirviöitä. Bettykin synnyttänyt 13 lasta ja melki viisikymppinen, mutta mielestäni kroppa ihan hyvässä kuosissa. Silti katselin ja katselin näitä kuvia, ja yritin tajuta että mikä ihme saa aikuisen ihmisen harrastamaan seksiä oman isänsä ja veljensä kanssa. Ja käyttäytymään kuin se olisi ihan normaalia. Ja kun kyseessä ei ollut pelkkä Betty vaan koko saakelin suku!

Jos joku voisi taas kopsata kuvat tuolta sivuilta tänne. Itse en osaa.
My name is Buck and I’m here to fuck.
Avatar
irmuska
Rico Tubbs
Viestit: 1294
Liittynyt: Ti Tammi 03, 2012 6:16 pm

Re: Australian insestiperhe

Viesti Kirjoittaja irmuska »

Hmmm... itselle heräsi väkisinkin ajatus siitä, että kun asutaan keskellä ei mitään ja tavataan ei ketään niin ehkäpä tälle harvinaisen kuvottavalle porukalle sisäsiittoisuus ei ollut mitenkään "omituista" tai "tavallisuudesta poikkeavaa".

Onhan se tosiasia, että ihmisen moraalia ja käytöstä säätelee pitkälti ympäröivä yhteisö. Me pidämme tätä kuvottavana, mutta entä ihminen jonka koko elämä on ollut vain ja ainoastaan tätä? Joka ei tiedä mitään mistään ulkopuolella tapahtuvasta / tutkitusta / tiedetystä?

Jokaisen meistä ajatusmaailma muokkautuu pitkälti sen mukaan miten ympäröivä yhteisö toimii. Jos ympäröivästä yhteistöstä näin pitää toimia ja elää niin mistä ihmeestä se "ei ole normaalia"-käsitys voisi tulla?
"Sinä olet aivan liian tyhmä analysoimaan mitään, joten jätä se suosiolla älykkäämmille ihmisille."
Avatar
irmuska
Rico Tubbs
Viestit: 1294
Liittynyt: Ti Tammi 03, 2012 6:16 pm

Re: Australian insestiperhe

Viesti Kirjoittaja irmuska »

Nyt kun luin nuo lehtitiedot niin meni kyllä alta tämä "mistä he tiesivät"-syyt. Näemmä todella kieroon kasvanutta toimintaa ja mikään ei viittaa siihen, että eivät olisi tietäneet miten toimia. Ush!
"Sinä olet aivan liian tyhmä analysoimaan mitään, joten jätä se suosiolla älykkäämmille ihmisille."
Chikatilo
Christopher Lorenzo
Viestit: 1533
Liittynyt: Ke Huhti 27, 2011 12:06 am

Re: Australian insestiperhe

Viesti Kirjoittaja Chikatilo »

Etelä-Pohjanmaallakin oli aikonaan sanonta "Mitä serkumpi, sitä herkumpi". :lol:
Kaikki sanomassa esitetty on mielikuvituksen tuotetta eikä sillä ole yhteyttä todellisiin tapahtumiin tai henkilöihin. Mahdolliset samankaltaisuudet ovat pelkkää sattumaa. Kirjoittaja on poliittisesti täysin korrekti.
Täysi Purenta
Andy Sipowich NYPD
Viestit: 1479
Liittynyt: Pe Huhti 16, 2010 11:05 am

Re: Australian insestiperhe

Viesti Kirjoittaja Täysi Purenta »

Kyllä tuossa on selkeä järki ja logiikka ollut mukana. Perhettä on liikuteltu paikasta toiseen sitä mukaa kun naapuruston eläilyt ovat heränneet, iso perhe on saatu pidettyä ruokittuna edes jotenkuten ja ainakin tuo kuvissa näkyvä naisväki vaikuttaa terveesti kehittyneiltä ja ihan raavaassa kunnossa olevilta. Eivät ensinkään aliravituilta ja yhtä heikkokuntoisilta kuin lapset kuvausten mukaan.
Toki he ovat olleet poissa leiriltä (vai ovatko?) sillä Daily Mailin arkistoista löytyi tieto lasten huostaanotosta ilmeisesti kahdessa erässä ja siitä, miten Martha, vakisuhteessa veljensä Charlien kanssa elänyt nainen oli vastustanut nuorimpien lastensa viemistä. Käännökseni on huono ja on mahdollista että Martha on yrittänyt piilotella osaa lapsistaan. Mutta naisten kohtalosta ei löydy tietoja muuta kuin sen verran että ilmeisesti ainakin Marthaa pidetään osasyyllisenä lasten hyväksikäyttöön.

Tapaus on paljon inhottavampi kuin mitä alkuun vaikutti. Ensilukemalta juttu kuulosti lähinnä surulliselta, nyt tilanne vaikuttaa paljon ikävämmältä. Charlie, joka on liki kaikkien Marthan ja osan Bettyn lasten isä (ja toki myös eno) on pitänyt erityistä mustaa telttaa jossa seksuaalinen väkivalta on pääosin tapahtunut. Mistään apinamaisesta "pannaan kun satutaan kohdalle"- meiningistä ei ole todellakaan ollut kyse. Marthan Nadia-tytär on ollut huostaanottohetkellä kuusivuotias ja ilmeisesti osin hänen ja hänen siskonsa kertomusten pohjalta juttu on lähtenyt purkautumaan muuksikin kuin törkeäksi lasten huolenpidon laiminlyönniksi mikä oli ensimmäinen viranomaisia leiriin ajanut asia.
Nadia on kertonut sekä isän että äidin valokuvanneen hänen alapäätään ja ottaneen kuvia myös silloin, kun hänen veljensä nuoli häntä. Lapset olivat myös joutuneet katsomaan aikuisten seksitouhuja. Nadian nuorempi sisar Ruth on kertonut myös seksistä veljiensä kanssa "vaikka se teki kipeää". Hän oli tuolloin nelivuotias ja veli seitsemän vuotta vanhempi. Vanhemmat olivat katselleet vierestä nauraen. Äiti on evästänyt tyttöjä ettei perheen asioista saa puhua ulkopuolisille ja jos jotain kysytään pitää vastata että "asia ei kuulu sinulle". "It´s not your buisness".

Ainakin nämä kaksi tyttöä on huostaanotettu silloin 2012 kun juttu alkoi purkaantua ja syyskuun 15. päivä tätä vuotta pävätyssä Daily Mailin jutussa kerrotaan näiden tyttöjen voinnin kohentuneen niin kovasti että he ovat päässeet jo tavalliseen peruskouluun jossa käymistä he rakastavat. Tuomioistuin korosti miten tärkeätä näiden pikkuhiljaa kokemuksistaan selviävien tyttöjen intimiteetin suojelu on, jotta heillä olisi mahdollisuuksia tavalliseen elämään.

Nuo äidit minua mietityttävät. Uhrejahan hekin ovat aikoinaan olleet mutta miksi jatkaa kierrettä? He eivät ole olleet mitään vankeja telttakylässään vaan vapaaehtoisia ja ilmeisesti myös sangen aktiivisia seksiasioissa. Osalla tai ehkä kaikilla on ollut sutinaa myös leirin ulkopuolella. Lieneekö muuten sattuma että ainoa Marthan lapsista joka ei ole ankaran sisäsiitoksen tulos on kuollut nuorena?
Rhondan lapsista yksikään ei ole Daily Mailin sukutaulun mukaan lähisiitoksen tulos. Onko Rhonda löytänyt rakkauden leirin ulkopuolelta vai onko Charlie (ehkä myös Frank?) ollut liian kiireinen Marthan ja Bettyn sekä näiden tytärten kanssa? Vaikuttaa vähän siltä että vaikka ulkopulisen silmiin insestiperheen touhu on ollut sattumanvaraista, on siellä ollut perheitä perheen sisällä. Minua kiinnostavat nämä siskokset jotka ovat eläneet siellä keskenään lapsikatraineen paria samaa miestä jakaen. Millaisia he ovat olleet ja ovatko heidän välinsä olleet hyvät kaikesta huolimatta? Missä ovat ne perheen sisarukset joita ei lehtijutuissa mainita? Osan sanotaan paenneen tuomioiden pelossa (Frank ja Charlie?) mutta kahta sisarta, Cherryä ja Paulaa ei maninita missään.

Sillä tuskin Daily Mailin kuvatkaan totuutta kertovat. Betty, Rhonda ja Raylene on varmaan lakimiesten toimesta styylattu siisteiksi näihin viimeisimpiin lehtikuviin. Kaikki vaatteet ja käsilaukut ovat upouutta ja hiukset ihan kampaajan jäljiltä. En hetkeäkään usko että perähikiän puskissa telttakylässä eläneiltä naisilta löytyisi jakkupukuja ja korkosaapikkaita sesongin väreissä tällaisia tapauksia varten.

Katsotaas osaanko linkittää? Tätä juttua minä viimemmäksi tavailin ja yritin poimia yksityiskohtia joista selviäisi lisää.
http://www.dailymail.co.uk/news/article ... ldren.html
Gyana
Hercule Poirotin viikset
Viestit: 103
Liittynyt: Ti Elo 02, 2011 6:26 pm

Re: Australian insestiperhe

Viesti Kirjoittaja Gyana »

Kiitos päivityksestä Täysi Purenta! Googlailin jälleen eilen uutisia tästä perheestä, mutta enpä löytänyt tätä minkä olit linkittänyt.

Oliskohan niin, että Martha on aidosti ja oikeasti rakastunut veljeensä Charlieen, eikä siksi halunnut lasten puhuvan perheen sisäisistä asioista kenellekään? Tiesi että mokomalle insestisuhteelle tulee nopeasti loppu kun sana alkaa levitä. Toisaalta kun miettii mitä kaikkea muuta akka on touhunnut, niin sana 'sairas' ei vain enää riitä... Sen lisäksi että itse duunaa omaa veljeään, niin on pedofiilikin, eikä näköjään kykene minkäänlaiseen empatiaan (nauraa vieressä kun oma poika raiskaa omaa pientä tytärtä anaaliin, ja ottaa vielä kuvia). Tälleen normaalin ajatusmaailman omaavana (tytön) äitinä ei pysty mitenkään ymmärtämään.

Jotenkin tuntuu että insestiperheen taru olisi ilman kiinnijäämistäkin loppunut tähän neljänteen polveen, joka on nyt huostaanotettu. Jälkikasvu on jo sen verran jälkeenjäänyttä ja vammaista, ettei heidän touhuistaan olisi varmaan enää elinkelpoisia lapsia syntynyt, tai jos olisikin, niin sen verran monivammaisia ettei olisi enää seksipuuhiin edes kyennyt. Monista uutisista ja uutisenrippeistä on myös saanut sellaisen kuvan, että lukuunottamatta muutamaa teini-ikäistä poikaa ei kukaan näistä nuorimmista (ainakaan tytöistä) oikeasti halunnut seksiä kenenkään kanssa. Toisin kuin vanhempansa, jotka elukoiden lailla ovat paneskelleet vanhempiaan ja sisaruksiaan ja sisarusten lapsia.

Kammottavalla tavalla todella kiinnostava keissi, jonka googlettelua jatkan taatusti. Pidetään myös tämä keskustelu hengissä uusilla tiedoilla aina kun niitä ilmaantuu!
My name is Buck and I’m here to fuck.
Gyana
Hercule Poirotin viikset
Viestit: 103
Liittynyt: Ti Elo 02, 2011 6:26 pm

Re: Australian insestiperhe

Viesti Kirjoittaja Gyana »

http://au.ibtimes.com/articles/557614/2 ... DK33vl_vUs

Tälläinen löytyi (tosin tätä uutista joku sivusikin jo aiemmin tässä keskustelussa).

Karkea käännös:

"Mies, joka on syytettynä Australian riipaisevimmassa insestijutussa, pakenee maasta

Charlie Colt on kertoman mukaan paennut Melbournesta Iso-Britanniaan. Joulukuussa 2013 The Daily Telegraph raportoi viranomaisten pelastamista alle 16-vuotiaista lapsista, jotka olivat kolme sukupolvea kestäneiden kauhistuttavien insestisuhteiden jälkeläisiä. Lapsilla oli synnynnäisiä fyysisiä epämuodostumia; jotkut osasivat hädin tuskin puhua, mutta silti heitä kasvatettiin harrastamaan seksiä keskenään.

Aliravitut lapset jotka eivät osanneet edes harjata hampaitaan, kammata tukkaansa tai kylpeä, paljastivat että heidän omat setänsä ja serkkunsa käyttivät heitä seksuaalisesti hyväkseen. Heidän tätinsä ja setänsä, siskonsa ja veljensä harrastivat jatkuvasti seksiä keskenään.

Joillakin pelastetuista lapsista oli epämuodostumia, jotka johtuivat heidän vanhempiensa yhteneväisestä geeniperimästä.

Maanantaina (Charlie) Colt puhui The Daily Telegraphin kanssa Lontoon ulkopuolelta. Hän pakeni saadakseen tietää enemmän sukuhistoriastaan pidätyksensä jälkeen.
"Ajattelin että hitot siitä. Kun minut pidätetään, niin olen lukkojen takana 6-12 kk vain oikeudenkäyntiä odottaen. En ole koskaan käyttänyt hyväkseni ketään lasta tai muutakaan ihmistä. Rakastan koko perhettäni sydämestäni, mutta en seksuaalisessa mielessä. Minun mielestäni se on vain ällöttävää, väärin ja kaikkea sitä vastaan miten meidät on kasvatettu", Colt kertoi The Daily Telegraphille.

Coltin mukaan insestisyytökset ovat "pelkkää potaskaa".

"Ainoa kenestä en ole ihan varma, on siskontyttöni Tammy. Hänellä oli aika likeiset välit serkkuunsa, mutta voi olla että he olivat vain hyviä ystäviä".

Hänen mukaansa insestiväitteet ovat peräisin yhden hänen sisarensa vihaisen ex-poikaystävän levittämistä huhuista.

"Sisko kieltäytyi (seksistä) ja mies heitti hänelle, että 'sinä varmaankin nussit omia veljiäsi, etkö vain' ja jatkoi saman tarinan levittämistä pubissa joka ilta.

Coltin mukaan heidän perheensä oli iloinen. "Kaikki olivat onnellisia, lapset olivat aina onnellisia. Nauroimme ja puhuimme paljon ja jokainen osallistui askareisiin".

Colt kertoi harkinneensa antautumista viranomaisille, mutta pelkää saavansa epäoikeudenmukaisen oikeudenkäynnin".


Jepa jee, turhaanpa Charlie-boy selittelee, kun lasten ja siskojen suusta on jo totuus tullut. Charlie lienee vanhimpia veljistä, oletan että päälle viisikymppinen (sukupuussa ainakin sisarukset ovat vasemmalta oikealle nuorimmasta vanhimpaan, joskin kaikkien ikiä ei ole tiedossa tai paljastettu). Charlie on kaikista pahin paskiainen, itse tehnyt lapsia ainakin kahden siskonsa kanssa ja taatusti ahdistellut ja raiskannut omia ja siskojensa lapsia :evil:

Ja miksi syytön mies pakenisi? :shock:
My name is Buck and I’m here to fuck.
Täysi Purenta
Andy Sipowich NYPD
Viestit: 1479
Liittynyt: Pe Huhti 16, 2010 11:05 am

Re: Australian insestiperhe

Viesti Kirjoittaja Täysi Purenta »

Charlie on tiukassa paikassa. Mies on kuitenkin ihan suunnitelmallinen pedofiili ja varmaan tällä hetkellä Autralian vihatuin mies. Tuo kertoo tyhmyydestä että hän on suostunut puhumaan lehdelle. Eikä asiaa paranna yhden siskontytön mainitseminen nimeltä sukurutsausepäilyissä, kun tiedetään kyseisellä naisella olevan 3 lasta veljensä kanssa. Siinä on ehkä turhaa enää puhua suhteesta johonkin serkkuun. Vai eikö Charliekaan oikein tiennyt, kuka on kenekin jälkikasvua?
Luulen ettei yksikään tyttö perheessä ole alkuunsa nauttinut hyväksikäytöstään. Mutta osa ehkä on oppinut pitämään seksistä aikuisiksi vartuttuaan. Tai ainakin näkemään sen välineenä saada mitä tahtovat. On vaikea sanoa mitä nämä leiriin syntyneet ja aikuisiksi varttuneet naiset ovat tunteneet? Osa tytöistä on voinut valita yhden veljistä "puolisoksi" saadakseen olla muilta rauhassa ja saadakseen turvaa edes jostakin?
Tämä juttu on niin monesta kohtaa nyrjähtänyt että on vaikea tietää mitä leirillä asuneet ovat tunteneet tahi ajatelleet. Siksi nämä äidit minua niin kovasti kiinnostavatkin. Ainakin Martha vaikuttaa olleen ihan kunnon parisuhteessa Charlien kanssa ja heidän perheellään kuten muillakin "perheillä" on ollut omaa teltat ja parakit. Charliella on ollut myös seksihommiin varattu "musta teltta" mikäili pikkutyttöjen sanaan on uskominen.

Kuvaukset joita lapset ovat antaneet ovat sen verran hurjia että olisi kiinnostavaa tietää, millaiset näiden siskosäitien välit ovat keskenään olleet ja ovatko he olleet mustasukkaisia sisarilleen tai tyttärilleen? Vai onko ollut niin, että tytärten tuputtaminen seksihommiin on vain säästänyt heitä itseään? Ainakin nämä Betty ja Martha vaikuttavat aika kovaluonteisilta muijilta ja voin kuvitella heidän välienselvittelynsä olleen rajua touhua jos sellaista on ollut.

Viime kirjoitukseni jälkeen minussa heräsi myös lähdekritiikki. Käytännössä kaikki mitä jutusta tiedetään tulee sikäläiseltä keltaiselta lehdistöltä. Kuinkahan paljon jutuissa on ns. paikallisväriä jutun tilkkeenä? En siis epäile missään tapauksessa jutun todenperäisyyttä ja ovathan DNA-testitkin todisteina lasten sukupuun haarautumattomuudesta, vaan sitä paljonko lehdistö malttaa pysyä eksaktissa totuudessa?
Täysi Purenta
Andy Sipowich NYPD
Viestit: 1479
Liittynyt: Pe Huhti 16, 2010 11:05 am

Re: Australian insestiperhe

Viesti Kirjoittaja Täysi Purenta »

Jotakin melko uutta löytyi Coltin perheestä. Syyskuun 14. päivä päivätyssä jutussa kerrotaan Betty Coltin saaneen tuomion yrityksestä ryöstää poikiaan näiden huostaanottopaikasta. Rouva itse kiistää minkään ryöstön ja väittää tarvinneensa pojat töihin marjoja poimimaan.
Mielenkiintoista on, että nyt saatiin muutama luonnearvio näistä insestiperheen naisista jotka minua niin kiinnostavat. Oikeuden virkailija on todennut Bettyn olevan "dominoiva, epäkypsä ja klaustrofobinen" suhteessaan poikaansa Bobbyyn.
DNA-testi ei paljasta Bobbyn isää koska kaikki ovat niin likisukua, mutta tämän täytyy olla joko Bettyn isä tai veli.
Bettystä jonka tuomio luetaan mikäili oikein käänsin marraskuussa, tulee ensimmäinen perheen tuomittu jäsen, eikä häntäkään vielä tuomita leirillä tapahtuneista asioista vaan poikien ryöstöyrityksestä. Maksimituomio olisi 2 vuotta vankeutta.

Jutusta selvisi myös, että pojat eivät suinkaan olleet mitään vapaaehtoisia lähtijöitä, mutta heidän oltua niin pitkään äitinsä vallan alla he olivat aika voimattomia tätä vastustamaan. Pojilla on molemmilla jokin asteista kehitysvammaa ja esimerkiksi Bobbyn puheen kehittyminen oli kovasti myöhässä. Molempien poikien vointi ja hygienia on näiden kahden huostaanottovuoden aikana kohentunut ja mikäili oikein ymmärsin, vanhempi veli joka lähestyy täysi-ikäisyyttä on pelännyt pikkuveljensä puolesta sillä tämä on vielä useamman vuoden alaikäinen.
Bettyn halua saada kaikki lapsensa takaisin kuvataan epätoivoiseksi. Hän oli salaa antanut Bobbylle kännykän ja soittanut siihen satoja puheluita. Kaiketi poikien kidnappaussuunnitelmakin on tullut selville tätä puhelinta seuraamalla. Betty oli kieltänyt Bobbyä kertomasta Billylle mitään etukäteen. Bobby on selvästi ollut se pojista joka on äidille ykkönen ja heidän suhdettaan kuvaillaan erityisen vahvaksi, mikä tietty tässä perheessä saa heti todella ikävän mielikuvan aikaan.

Syytteitä muita perheenjäseniä kohtaan valmistellaan, ja odotan kovasti milloin ensimmäinen leirin aikuisista joutuu syytteeseen siitä, mitä leirillä on tapahtunut. Perhe on asunut ainakin neljän eri osavaltion alueella mikä kertoo siitä että ainakin osa heistä on kyennyt hyvinkin tarkasti suunnittelemaan asioita ja tajuamaan, miten tärkeätä on pitää perheen tekemiset salassa. Perhe on muuttanut aina kun joku naapurustosta on alkanut epäillä jotain. Tulla New South Walesissa missä perhe jäi kiinni kiinnitettiin koulussa ensin huomiota lasten nälkäisyyteen ja siivottomuuteen. Sitten yksi lapsista möläytti välitunnilla että "siskoni on raskaana emmekä tiedä kuka veljistäni on isä" mikä sitten herätti koulun henkilökunnan toimimaan ja saamaan asiat tutkintaan. Tilalla lähti käymään poliisin lasten seksuaaliseen hyväksikäyttöön ja sen havaitsemiseen erikoistunut yksikkö. Ensin heidän huomiotaan herätti lasten hoitamattomuus, sieni-infektiot jaloissa ja selvät kehityshäiriöt joita oli liki kaikilla lapsista.
Kaksitoista lasta huostaanotettiin ilmeisesti saman tien ja pikatestien jälkeen oli selviö mitä peliä leirillä oli harrastettu jo useamman sukupolven ajan. Ilmeisesti viranomaiset kuitenkin ymmärsivät tämän uhrien kerroksittaisuuden, sillä osa lapsista on saanut olla yhteyksissä toisiinsa ja vanhempiinsa. Olihan Bettykin tavannut poikaansa niin, että oli saanut annettua puhelimen.
http://www.dailymail.co.uk/news/article ... ckers.html
Tuossa siis linkki juttuun.

Jutussa huomiota herättää sama kuin edellisissäkin. Nimittäin lasten sanotaan olleen silsajalkaisia, epämuodostuneita, likaisia ja aliravittuja. Mutta nämä kuvissa esiintyvät naiset ovat terveen näköisiä, vankkarunkoisia, hyvin syöneitä ja kävelevät tottuneesti korkokengillä. Heillä on ihan arvokkaan näköiset sormukset ja uudet vaatteet. Ensimmäisessä kuvassa Bettyn kädessä oleva autonavain ei ole minkään vanhan rakkineen. Missään ei ole mainintaa asuvatko he yhä leirillä vai onko heidätkin siirretty johonkin? Onko heillä ammatteja joilla elättää itseään nyt, kun osa miesväkäkin on paennut tiehensä. Tuskin he keskenään halkokauppaa pyörittävät. Vai onko heidät siirretty jonkin sosiaaliavun piiriin?
Kuvista näkee että Bettyn suhteet ainakin osaan aikuistuneista tyttäristä ovat siksi hyvät, että he ovat oikeudessa ja kuulemisissa äitinsä tukena.
Gyana
Hercule Poirotin viikset
Viestit: 103
Liittynyt: Ti Elo 02, 2011 6:26 pm

Re: Australian insestiperhe

Viesti Kirjoittaja Gyana »

Löysin taas jotain pientä uutta. http://www.dailytelegraph.com.au/news/n ... 1cecbadfbe

Linkin takaa löytyy kuvia Coltien perhealbumista, jälleen sutatuin kasvoin. Tosin itseä epäilyttää kuvien aitous, mutta spekulointia vartenhan tämä keskustelupalsta on. Klikkaa "Click here, see the Colt incest family album" ja näytölle latautuu 24 kuvaa, joista suurin osa (ellei kaikki) saattaa hyvinkin olla aitoja kuvia. Ainoastaan puhtaanvalkoiset jääkaapit ja joululahjakasat saivat minut epäilemään, koska kaikki aiemmat dokumentit ovat korostaneet saastaa, hometta ja slummimeininkiä. En tiedä myöskään onko The Daily Telegraph Seiskaan tai Hymyyn verrattavissa oleva skandaalilehti, vai vakavasti otettava julkaisu.

Edit. Lisäsin lasten kuvia linkistä.
Liitteet
Colt 3.jpg
Colt 3.jpg (138.93 KiB) Katsottu 6578 kertaa
Colt 2.jpg
Colt 2.jpg (102.89 KiB) Katsottu 6578 kertaa
Colt 1.jpg
Colt 1.jpg (157.51 KiB) Katsottu 6578 kertaa
My name is Buck and I’m here to fuck.
Gyana
Hercule Poirotin viikset
Viestit: 103
Liittynyt: Ti Elo 02, 2011 6:26 pm

Re: Australian insestiperhe

Viesti Kirjoittaja Gyana »

Vielä muutama poiminto sivuston kuvista. Kuvat lienevät muutamia vuosia vanhoja, koska pikkupojat ovat lukemani perusteella tänä päivänä 14-16-vuotiaita. Albert, Karl ja Petra ekassa kuvassa, Betty ja Carmen toisessa ja Charlie Colt kolmannessa.
Liitteet
Colt 6.jpg
Colt 6.jpg (162.21 KiB) Katsottu 6571 kertaa
Colt 5.jpg
Colt 5.jpg (76.01 KiB) Katsottu 6571 kertaa
Charlie Colt
Charlie Colt
Colt 4.jpg (111.66 KiB) Katsottu 6571 kertaa
My name is Buck and I’m here to fuck.
JhnSmith
Jack Taylor
Viestit: 17
Liittynyt: Su Helmi 08, 2015 3:51 am

Re: Australian insestiperhe

Viesti Kirjoittaja JhnSmith »

Tuntuu tilastojen perusteella ongelma olevan muualla, kuin Austraaliassa.

Kuva


Consanguineous = verisukulaisuus



_
Scilla
Martin Riggs
Viestit: 627
Liittynyt: Pe Huhti 24, 2009 12:22 pm

Re: Australian insestiperhe

Viesti Kirjoittaja Scilla »

Eiköhän tää perhe ole sitä rahaa tehnyt ihan noilla lapsilla.. Lapsipornoa ja miksei myyneetkin.
Se miksi lapset ovat olleet epämuodostuneita mutta aikuiset eivät, niin johtuisiko ihan siitä, että ne geenit on "kertaantuneet" lapsilla, eli niitä sukugeenejä on tullut useammasta suunnasta (eli vanhemmat sisaruksia ja heidän vanhemmat jotain "kaukaisempaa" sukua/ei sukulaisia, mutta sitten taas nuorimmat on jo sukurutsauksia kolmannessa/neljännessä polvessa).
Täysi Purenta
Andy Sipowich NYPD
Viestit: 1479
Liittynyt: Pe Huhti 16, 2010 11:05 am

Re: Australian insestiperhe

Viesti Kirjoittaja Täysi Purenta »

Mistään lapsipornosta tai lapsiprostitutista ei ole ollut mitään merkkejä. Jotenkin epäilyttää, olisiko kukaan perheestä niin "hienostuneeseen" puuhaan kyennytkään? Sitäpaitsi on ollut puhetta mustasukkaisuudesta jopa toisiaan kohtaan.

Voi hyvin olla että perheen miesväki on tehnyt ihan normaaleja duuneja. Kuvissa vilahtelee pienkuormaajaa ja jossain taisi näkyä kuorma-autokin. Ehkä osa naisistakin kävi ulkopuolella töissä.
Rahaa kuitenkin on ollut, vaikka sitä ei ilmeisesti ole lasten ruokkimiseen tai hygieniaan juuri tuhlattu. Miesväen on sanottu olleen moottoriurheilun suuria ystäviä ja kuvissa näkyy mönkijöitä ja kokonainen tallillinen mitä lienee ajoneuvoja. Osan tuloista he ovat selittäneet tulleen perheen vanhempien farmin myynnistä. Periaatteessa, rahaa on voinut olla sukanvarressa hyvinkin hyvä summa jos vanha tila on ollut arvokas verrattuna nykyiseen ja sen peltihökkeleihin joihin ei ole juuri jouduttu rahaa kiinni laittamaan.

Yllelinkitetystä jutusta käy siis ilmi, että "pääjehu" Charlie Colt on pidätetty 2. syyskuuta lentokentältä Sydneystä hänen palattuaan maahan Englantiin ja Uuteen Seelantiin tekemältään "tiedonhankinta- ja lähetystyömatkalta". Tämä muuten voisi olla ainoa löytämäni johtolanka siihen, että jotakin lapsipornobisnestä olisi ollut meneillään. Mitä muuta kautta tuollaisella sisäsiittoisella takametsien miehellä voisi olla tuttuja pitkin maailmaa?
Vastaa Viestiin