jonnaelisabeth71 kirjoitti:Ovatko kaikki nämä rasistiset kommentit täällä yhden ja saman henkilön tekstiä?? Hirvittäviä valheita Islamista ja muslimeista... Islam edustaa rauhaa sekä ihmisten välistä rakkautta, ja tähän eivät kuulu väkivalta fyysisessä tai seksuaalisessa mielessä, väitätte te natsit mitä tahansa.
Hävettää olla suomalainen, oletteko miettineet että Suomeen tullut, rikokseen sortuva, itse on saattanut joutua hirveiden rikosten kohteeksi kotimaassaan?!?! mutta tätähän te typerät junttirasistit ette tajua!!
Hei ja kiva että vaivauduit rekisteröitymään rikoksia käsittelevälle palstalle kertomaan tuon

Nuori tyttö on murhattu ja poltettu, mutta Sinä tulit meille rasisteille kertomaan että se reppana murhaaja on varmaan kokenut kotimaassaan ties mitä ja kaipaisi nyt vähän sympatiaa eikä hyi hyi ilkeitä sanoja. Mitä tämä kertoo Sinusta, arvon leidi?
Olenko muuten ainoa naispuoleinen, joka täällä EI vaahtoa suu kuplissa rasimi sitä ja rasismi tätä?! Pliis sanokaa ettei kaikki eukot ole noin auttamattoman pihalla!
