Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
VoDKa kirjoitti:Entä jos saisit valita vain yhden elokuvan?
Birth of the Nation (Kansakunnan Synty) ihan siitä syystä, että moinen valinta varmasti ärsyttäisi kiellon asettajaa.Triumph de Willes olisi myös hyvä valinta
tekisi mieli sanoa, ettei kumpikaan, etten harrasta tuollaista sosiaalipornoa. mutta miksi valehtelisin. eli vastaan siis iltalehti. ja tää on vaan siitä kiinni, miltä verkkolehti näyttää. se on vähemmän... keltainen kun ilta-sanomilla.
mistä paheestasi haluaisit päästä eroon?
As I kissed her goodbye, I said, 'All beauty must die'. And lent down and planted a rose between her teeth.
^Foorumin oudoimpana tapauksena mun on pakko pitää itseäni..... ai miksikö? No tietysti siksi, että en tunne ketään muuta täällä niin hyvin, että pystyisin arvostelemaan/sanomaan oudoksi
(meissä jokaisessahan asuu pieni murhaaja)
Jos olisit pakotettu tappamaan joko inhoamasi ihmisen tai itsesi, niin kumman valitsisit