On kyllä sellaisessa alamäessä tämä palsta. Itsekin vasikoin yhden väärennetyn lainauksen ja raportti oli vaan suljettu...WalkingDisaster kirjoitti: La Maalis 07, 2026 5:26 pmTossa (muka) Tiinas:n väärennetyssä lainauksessa väärennetty myös nikki, joten eiköhän kukkakaali ole toista ja viimeistä päiväänsä palstallaGurney kirjoitti: La Maalis 07, 2026 4:40 pm Rutsarin uusin nimimerkki ja VÄÄRENNETTY lainaus, näinkö täällä saa toimia? Kait te kolmen tunnin bannin annatte? Saavatko muutkin toimia näin?
Sama inceli saa vuodesta toiseen paskoa ketjut, hänellä ei ole mitään menetettävää kun AINA voi tehdä uuden nikin. Nytkin hänellä on kuusi aktiivista *päivä bannissa* nikkiä. Ja koko ajan tekee uusia
Ylläpidon "emme ole mielipidepoliiseja"lausahduksella ei ole mitään tekemistä sen kanssa, että ilmiselvän trollin annetaan pilata koko palsta. No se kostautuu ajan myötä kun ihmiset jättävät tämän ylilauta2 palstan. Paitsi sama tyyppi on saanut ylilautaankin ikuisen bannin ja poistetaan heti kun huomataan. Täällä annetaan vuodesta toiseen öyhöttää.
Tuolla jossain rutsarin ketjussa oli ylilaudan moden viestistä ss, jossa kertoi tutkineensa ip-osotteira ja proxyja ja keksinyt miten tämän venäjätrollin saa poistettu lopullisesti