Naurettavaa on.damfin kirjoitti:Naurattaa ärrkeleen nimimerkin alla oleva punainen "käyttäjä on porttikiellossa" teksti,
vaikka enköhän pian saa samanlaisen maininnan itsekkin![]()
Naurattaa sekin että vaginaviiva vaan edelleen saa postailla vaikkajokainen varmaan multinikiksi tajuaa, mutta toisaalta ymmärrän ylläpidonkin kannan, onhan täällä hyvä pitää tuollainen "hyödyllinen idiootti" joka jaksaa klikkailla sivustoa 18/7 (ilmeisesti varmaan sen 6 tunnin yöunen tarvitsee), kyllähän tuollaisella sitkeällä sivustolla päivystämisellä ja klikkailulla varmaan sivustolle mainostuloja kuitenkin saa tuotua, ja eihän nyt lypsävää lehmää kannata poiskaan potkia
Ärkkele temmeltää ja trollottaa porttikieltotekstin kera, hetken oli bannissa ja elämöi Chadspillnikkinimellä ja ilmeisesti MuhammedMuhammedinä.
Jukka Siintosen ollessa estyneenä on käyttöönotettu aivotutkija C. Ronssoni nikki. Silkkaa ja pelkkää trolloviestiä.
Damfin naurattaa myös.
Todennäköisesti Washington pommitetaan.
Karttapalloko teillä on merikarttana?
Että tuosta Panaman kanavan läpi hiljaisen liikenteen aikana sukellusveneellä ja sitten Floridan kohdalta vasemmalle.
Hudsonia pitkin keskustaan.
Pum!
Entä ydinkärkilaukaisu? Virginian vai Pennsylvanian kautta koukaten, torjuntaohjuksia väistellen. Mutta hei, jos lentää matalalla niin tutka ei näe!
CharlesBronson » 15 Huhti 2017, 18:10
Ole huoletta.damfin kirjoitti:Tähänastiset näytöt ei vaan anna kovin suurta todennäköisyyttä sille että Pohjois-Korea saisi ensimmäistäkään ydinpommia lentämään Washingtoniin asti, ei ne koelaukaisutkaan mitään järin suuria menestyksiä ole olleetCharlesBronson kirjoitti:Voihan siinä noinkin käydä.damfin kirjoitti:
Eihän USA missään vaiheessa ole puhunutkaan maahan hyökkäämisestä vaan ainoastaan ydinaseuhan poistamisesta, ja eiköhän se muutamalla tuollaisella MOABilla ja sen isoveljellä onnistu, lisäksi vielä muutaman päivän moukarointi ohjuksilla ja pommeilla Etelä-Koreaa uhkaavia tykistöasemia vastaan ja sen jälkeen voikin sitten taas jättää Pohjois-Korean rypemään ihan rauhassa siinä itse keittämässään paskassa.
Todennäköisempää kuitenkin on, että P-Korea ydinpommittaa Washintonin kuuta kiertävälle radalle.![]()
Koelaukaisujen suurinta antia on kai ollut se että Etelä-Korealaiset onnistuivat merestä noukkimaan raketin palasia joista selvisi että suuri osa tekniikasta on kiinasta peräisin.
Se voi tietenkin jollain lailla olla mahdollista että Pohjois-Korea onnistuisi rysäyttämään ydinaseella lastatun sukellusveneensä Washingtonin nurkille, mutta hyvin pienenä pidän sitäkään todennäköisyyttä.
Kiina jeesaa.